Domů Zlatnictví Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havlíčkův Brod

Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havlíčkův Brod

3660
0
Sdílejte
Prodejna Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havličkův Brpd
Prodejna Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havličkův Brpd
Rate this post
Prodejna Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havličkův Brpd
Prodejna Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havličkův Brpd

Vše začalo v roce 2001, kdy jednatel dnešní společnosti otevřel jako fyzická osoba svou první prodejnu šperků a hodinek v rodném Havlíčkově Brodě. Následně započal s velkoobchodní distribucí šperků po celé ČR.

Rok 2003 byl rokem založení společnosti Ego fashion, s.r.o. a následného otevření první provozovny solárních studií v Havlíčkově Brodě.

Nárůst prodávaného sortimentu v roce 2004 a touha po oddělení spodního prádla nás hnala k přestěhování se do nové, větší prodejny šperků a hodinek, rozšířené o sekci spodního prádla a doplňků, ve které jsme dodnes.

O dva roky později jsme v mateřském městě otevřeli ještě jednu prodejnu se šperky a hodinkami, a to v Horní ulici nad náměstím. Po nějaký čas zde byla prodávána ve velkém výběru i bižuterie.

Dlouho jsme přemýšleli o tom, že se naše obchodní aktivity rozšíří do krajského města Jihlavy. Zde jsme v roce 2008 otevřeli v OD Tesco prodejnu se šperky a hodinkami a o rok později solární studio na Palackého náměstí.

Velkým úspěchem v roce 2011 byla pro nás možnost zde otevřít a nechat pracovat thajské masérky, jejichž zázemí jsme vybudovali ve stejné budově jako naše solární studio v centru Jihlavy.

Naší hlavní aktivitou se stal prodej šperků a hodinek, proto ještě v tomtéž roce vznikly dvě nové prodejny na severu Čech, které jsme dostali do nájmu od velké obchodní společnosti SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., jenž je provozovatelem Intersparů po České republice. Naše firma se tedy rozšířila i do Mladé Boleslavi a Jablonce nad Nisou.

banner-colored-stones-600x315.png

V roce 2013 posouváme své obchodní cíle zase o něco dál, a to otevřením našich prodejen po celé republice. Parný červenec byl pro nás ve znamení úsilí a práce, abychom tentýž měsíc přivítali nové zákazníky ve městě Liberec a Tábor, taktéž v OD společnosti Spar.

Aktivity společnosti:
Velkoobchodní prodej šperků, maloobchodní prodej šperků a hodinek, služby v oboru zlatnických a hodinářských prací, maloobchodní prodej spodního prádla a doplňků, provoz e-shopu www.hodinkyego.cz, provoz solárních studií a Thajských masáží.

Naším cílem je stát se obchodníkem, kterému důvěřujete a nebojíte se nás doporučit svým přátelům.

Náš úspěch je výsledkem dlouhodobě pokračujících vztahů s našimi zákazníky, jimž se snažíme již více než 10 let nabídnout kombinaci ceny, výběru a služeb. Jsme odhodláni spojit poctivé a užitečné styky s vynikajícími službami před, během a po prodeji.

Jsme fantastický soutok dovedností a energie a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontakty pro Zlatnictví Ego fashion s.r.o., Havlíčkův Brod

Web: www.egohb.cz

Mobil: 725 936 874

E-mail: eshop@egohb.cz

E-mail prodejna: sperkyego@egohb.cz

Adresa firmy:

Smetanovo náměstí 261
58001
Havlíčkův Brod

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 08:00 – 17:30
  • Úterý: 08:00 – 17:30
  • Středa: 08:00 – 17:30
  • Čtvrtek: 08:00 – 17:30
  • Pátek: 08:00 – 17:30
  • Sobota: 08:00 – 11:30
  • Neděle: Zavřeno