Domů Zlatnictví Zlatnictví Moravec, Opava

Zlatnictví Moravec, Opava

4554
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Moravec, Opava
Prsten ze Zlatnictví Moravec, Opava
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví Moravec, Opava
Prsten ze Zlatnictví Moravec, Opava

Vystudoval jsem obor zlatnictví a výrobou šperků se zabývám již více než 30 let. V roce 1991 jsem si zřídil vlastní krámek s dílnou, kde provádím originální výrobu a opravy zejména zlatých šperků.

Objednávky vyřizuje a o technické zabezpečení tohoto virtuálního obchodu se stará Ecefaranai (přímo zde, ne na jejím účtu). Příležitostně též odpovídá na poštu, tak se tím nenechte zmást.

Vyrábím také šperky na zakázku a to i z dodaného materiálu, případně i dle návrhu zákazníka. Při jakémkoli přání či dotazu mne neváhejte kontaktovat vnitřní poštou!

Šperky vyrábím v ryzosti 585/1000 (14 karátové zlato). Vzhledem k tomu, že vše je ruční výroba, jedná se buď o originální, jedinečné kusynebo o šperky, které existují v omezeném množství „kopií“ (nedá se ani mluvit o „malosérii“, spíš jde o duplikáty, triplikáty nebo kvadruplikáty :-)).

Všechny zde vystavené šperky nabízím zároveň ve svém „kamenném“ obchodě, což je důvodem, proč některé kousky z mé nabídky „náhle záhadně zmizí“. Nákupní poukazy zakoupené zde na Fléru jsou platné samozřejmě pouze zde na Fléru (při objednání zboží přes flér je však možný osobní odběr zboží).

banner-colored-stones-600x315.png

Všechny mé šperky jsou označeny výrobní značkou:

Způsob dopravy
Zboží zasílám do týdne po připsání platby na účet (většinou dříve, ale ne v sobotu a v neděli :-)), a to Českou poštou jako cennou zásilku v bezpečnostní obálce (pojištěnou dle ceny zboží), cena poštovného včetně balného je 90 Kč.

Při objednávce nad 10000 Kč poštovné v mé režii + dárková krabička zdarma.

Od 1.1.2010 bohužel vzhledem ke změnám daňových zákonů nemohu zasílat zboží do zahraničí, pokud není platba uskutečněna v CZK a v ČR. Pokud máte přesto zájem o mé šperky, je zde buď možnost osobního odběru a hotovostní platby (při současné objednávce zde), případně můžete zaplatit složenkou na jakékoli české poště nebo převést peníze z účtu vedeného u kterékoli české banky. Těchto komplikací je mi velmi líto.

Po domluvě je možný osobní odběr v Opavě.

Na přání mohu zboží zaslat dárkově zabalené (dárková krabička) – a to za příplatek 50 Kč – napište prosím do poznámky. Nebráním se ani domluvě o zaslání na dobírku (navýšení poštovného je o 50 Kč).

Kontakty pro Zlatnictví Moravec, Opava

Web: www.fler.cz/miroslav-moravec

Tel.: 553 717 756

E-mail: moravec.miroslav@gmail.com

Adresa firmy:

Na Rybníčku 605/30
74601
Opava, Předměstí

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 17:00
  • Úterý: 09:00 – 17:00
  • Středa: 09:00 – 17:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 17:00
  • Pátek: 09:00 – 16:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno