Domů Zlatnictví Zlatnictví SOLITER a.s., Praha

Zlatnictví SOLITER a.s., Praha

2628
0
Sdílejte
Snubní prsten ze Zlatnictví SOLITER a.s., Praha
Snubní prsten ze Zlatnictví SOLITER a.s., Praha
Rate this post
Snubní prsten ze Zlatnictví SOLITER a.s., Praha
Snubní prsten ze Zlatnictví SOLITER a.s., Praha

SOLITER, a.s. je tradiční český výrobce zlatých a stříbrných šperků. V roce 2008 jsme oslavili 100 let od svého založení. Naši zaměstnanci jsou odborníci s mnohaletou zkušeností v oboru zlatých šperků.

Snubní a zásnubní prsteny vyrábíme z bílého i žlutého zlata v garantované ryzosti 14 karátů. V současné době máme více než 400 vzorů snubních prstenů a přes 30 vzorů zásnubních prstenů.

V kolekci zásnubních prstenů jsou prsteny se syntetickými kameny i prsteny osázené brilianty. Kolekce obsahuje jak vzory jemné a decentní, tak vzory nápadné a luxusní. Naším cílem je kolekce, ve které každý zákazník najde prsten, který se líbí právě jemu.

Nabízená kolekce snubních prstenů je variabilní. Protože snubní prsteny vyrábíme na zakázku, zákazník si může u každého prstenu zvolit variantu, se kterou bude spokojený. Každý vzor z kolekce je možné vyrobit ze žlutého nebo bílého zlata. U vícebarevných vzorů, které jsou kombinací bílého, žlutého nebo červeného zlata, můžeme použít i jiné barevné kombinace. Všechny kamenové vzory snubních prstenů je možné osázet syntetickými kameny zirkony nebobrilianty. Také je možné je vyrobit bez kamene. Z každého kamenového vzoru lze tedy vytvořit pár pánského prstenu bez kamene a dámského prstenu s kameny. Na vnitřní stranu snubního prstenu vám vyryjeme text nebo symbol podle vašeho přání. Tuto vnitřní rytinu poskytujeme zdarma.

banner-colored-stones-600x315.png

V kolekci snubních prstenů najdete prsteny od šíře 2,5 mm do šíře 7,5 mm, prsteny se strojní rytinou i prsteny s ruční rytinou. SOLITER a.s. se svou šíří kolekce zlatých snubních prstenů zaujímá mezi českými výrobci jedno z předních míst na trhu.

Kromě zlatých snubních a zásnubních prstenů vyrábíme i zlaté a stříbrné šperky, zlaté a stříbrné řetízky a dětské náušnice. Vedle šperků také prodáváme zlaté investiční cihly a stříbrné slitky. Vše o naší společnosti SOLITER, a.s. si můžete prohlédnout na www.soliter.cz.

SOLITER, a.s. má síť vlastních kamenných značkových prodejen, kde se můžete poradit, změřit přesnou velikost prstenu a prohlédnout si ukázky z naší kolekce. Úplná kolekce snubních prstenů je na tomto e-shopu www.snubniprsteny-soliter.cz.

Šperky společnosti SOLITER, a.s. naleznete také v prodejnách dalších 500 velkoobchodních partnerů.

Kontakty pro Zlatnictví SOLITER a.s., Praha

Web: www.snubniprsteny-soliter.cz

Tel.: 296 785 239

Mobil 1: 602 472 815

Mobil 2: 725 304 816

Bezplatná linka: 800 134 711

E-mail: snubniprsteny@soliter.cz

Adresa firmy:

Revoluční 1082/8
11000
Praha, Nové Město

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 07:00 – 15:30
  • Úterý: 07:00 – 15:30
  • Středa: 07:00 – 15:30
  • Čtvrtek: 07:00 – 15:30
  • Pátek: 07:00 – 13:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno