Domů Drahé kameny Kámen Onyx a náramky z něj

Kámen Onyx a náramky z něj

1739
0
Sdílejte
Rate this post

onyx-stonesOnyx se považuje za velmi silný magický kámen. Spojuje vnitřní svět s vnějším a tím zvyšuje naši odolnost. Posiluje naši intuici, usnadňuje přístup do našeho podvědomí. Podporuje naši disciplínu, řád a naladit náš k vážnému postoji k životu. Pohlcuje negativní energii. Chrání před těžkými chorobami, neštěstím. Působí proti uřknutí.

Léčebné účinky onyxu: zmírňuje bolesti srdce, uklidňuje nervovou soustavu.

Energetický náramek

Energetický náramek by měl však nosit stále, neměl by se vůbec sundávat, pouze při koupání. Neměl by se ho nikdo dotýkat, pouze jeho nositel. Energetický náramek je zakončen uzlem, ze kterého vycházejí dvě zbývající odstřiženy gumičky. Tento konec symbolizuje vycházení špatné energie.
Prastará buddhistická tradice říká, že jemné vibrace energetických náramků mají léčivou sílu na různé nemoci a problémy, přinášejí úspěch, sílu, lásku, klid, energii, potenci, harmonii, intuici, peníze, posilují komunikaci, pozitivní vliv na imunitní systém a zároveň působí harmonizačně na tělo i duši. Pročišťují a harmonizují čakry.

Energetické náramky se staly v současnosti velmi oblíbené a moderní. Jsou nejen velmi pěkné, ale působí na každého nositele podle druhu kamene a jeho kvality. Náramek si můžeme vybrat buď podle vlivu kamene nebo podle rozdělení pro astrologické znamení. Můžeme nosit i několik náramky současně.

Čištění energetického náramku

Každý náramek by se měl před použitím očistit a nabít. Čistí se tak, že ho vložíte asi na 5 minut pod vlažnou tekoucí vodu. Většinu náramků nabíjíme na slunečním světle přibližně 16 hodin (kromě kamenů , které jsou citlivé na sluneční světlo, ty nabíjíme při měsíčním). Pokud nosíte více náramků, je třeba je čistit častěji.

banner-colored-stones-600x315.png

Náramky z tzv. projektivních kamenů se nosí na pravém zápěstí, z receptivních na levém. Nebo jinak řečeno pokud máme v úmyslu absorbovat energii kamene, nosíme ho na receptivní ruce (u praváků nejčastěji levá ruka) a pokud chceme aby z nás kámen odsál negativní energii tak ho nosíme na naší projektivní ruce (u praváků obvykle pravá ruka), nebo pokud chceme přenášet energii kamene na jiných tak používáme také projektivní ruku. Energetického náramku by se neměl nikdo dotknout kromě majitele. Měli byste ho mít stále na rukou s výjimkou koupele. Tehdy je lepší pokud dáte náramek dolů.

Nošení energetických náramků je projevem hluboké lidské touhy po duchovních hodnotách a komplexním smyslu života. Nošení energetického náramku pozitivně ovlivní váš život – budete žít a pracovat s větší výkonností, lepší koncentrací a výraznější tvořivou silou.

Náramek s Onyxem a další produkty s tímto nerostem

Náramek stříbrný kámen onyx 2063 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

VIDEO: Ukázka onyxu

Zdroj obrázku: SXC.hu