Domů Klenotnictví Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha

Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha

1459
0
Sdílejte
Souprava šperků z Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha
Souprava šperků z Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha
Rate this post
Souprava šperků z Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha
Souprava šperků z Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha

Jsme malá rodinná firma zabývající se výrobou bižuterie a šperků, ale také prodejem korálků,říčních perel, minerálů a bižuterních komponentů, které pro své tvoření potřebujete. V roce 2012 jsme otevřeli kamenný obchod na adrese Jungmannova 4, Praha 1. V našem obchůdku jsou k dostání nejen hotové šperky a korálky, ale také říční perly, broušené komponenty od firmy Preciosa aj.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nemesis – Mgr. Vladimíra Prošková

Výrobou bižuterie se zabývám několik let a zcela jsem této zálibě propadla. V občanském životě jsem až dosud pracovala jako právník a odtud také moje přezdívka, protože Nemesis v mytologii ztělesňovala především zákon. Nejsem tedy své původní profesi zcela nevěrná. Nyní se již věnuji pouze výrobě šperků a podnikání.

banner-colored-stones-600x315.png

Výroba šperků

Nabízíme ručně vyrobené šperky a bižuteriišperky na zakázku a také opravy bižuterie.Používáme české sklo, voskované perle, ručně vyráběné korálky a přírodní materiály. Při zákázkové výrobě pomůžeme s návrhem a výběrem materiálu a jsme schopni vyhovět různým požadavkům na barvu či provedení. Pokud máte vlastní představu o ideálním šperku, navštivte naši kamennou prodejnu nebo nás kontaktujte přes email info@bijoux-nemesis.cz a my vám vytvoříme šperk přímo na míru nebo k určité příležitosti. Vždy se můžete inspirovat v naší galerii. Pokud by se vám líbilo něco z již prodaného zboží, není problém jej vyrobit znovu nebo vyrobit podobné. Také je možné dovyrobit chybějící kousky do soupravy. Bude-li to jen trochu v našich silách…

Výměna náušnicových háčků

Na přání vyměníme afroháčky za háčky uzavřené a naopak. Cena zůstává stejná. Pro alergiky nabízíme možnost výměny bižuterních komponentů za háčky ze stříbra případně z chirurgické oceli.

Dárek ke každému nákupu

Ke každému nákupu nyní přidáváme dárek – náušnice z českých skleněných korálků!!!

Kontakty pro Klenotnictví Bijoux-nemesis.cz, Praha

Web: www.bijoux-nemesis.cz

Mobil: 603 829 222

E-mail: info@bijoux-nemesis.cz

Adresa firmy:

Jungmannova 732/4
11000
Praha, Nové Město

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 11:00 – 18:00
  • Úterý: 11:00 – 18:00
  • Středa: 11:00 – 18:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 18:00
  • Pátek: 11:00 – 18:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno