Domů Klenotnictví Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov

Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov

2236
0
Sdílejte
Náramek z Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov
Náramek z Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov
Rate this post
Náramek z Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov
Náramek z Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov

Borůvka DESIGN

se specializuje na výrobu šperků na zakázku. Naším cílem je, aby každá zákaznice našla šperk, který hledá a byla na 100% spokojená. Pro Vaši inspiraci je připraven přehled realizovaných zakázek v sekci NA ZAKÁZKU > Realizované. Proces zadávání a výroba šperku na zakázku může být časově náročnější a proto pro nedočkavé máme i internetový obchod Borůvka DESIGN e-shop v sekci K PRODEJI, kde si můžete vybrat z řady hotových výrobků.

banner-colored-stones-600x315.png

Každý kus je originál, jedná se o ručně vyráběné šperky. V našem e-shopu najdete výrobky z roztodivných materiálů, všemožných barev a nepřeberného množství technik, vzhledu a tvarů. Neustále prozkoumáváme trh s materiály abychom Vám mohli představovat nové druhy a barvy korálků a kovových komponentů a uspokojili tak i ty nejnáročnější zákaznice.

Navrhování a výroba šperků je pro nás radost. Kousek radosti je proto v každém šperku. Tato radost se nám zase vrací v podobě rozzářených očí nebo kladné kritiky. Razíme heslo, že každá žena může být krásná a měla by to dát všem na odiv. Věnujete čas před zrcadlem tomu, absyte se nalíčila, načesala a sladila si oblečení? Vybrání šperku Vám zabere několik vteřin a doplní, zvýrazní, rozsvítí či obmění Vaši image. Mějte se rády!

Kontakty pro Klenotnictví Boruvkadesign.cz, Rousínov

Web: www.boruvkadesign.cz

Mobil: 777 947 011

E-mail: zuzka@boruvkadesign.cz

Adresa firmy:

Svor, Rousínov 79
47301

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody