Domů Zlatnictví Zlatnictví DANFIL, Liberec

Zlatnictví DANFIL, Liberec

2749
0
Sdílejte
Snubní prsten ze Zlatnictví Danfil, Liberec
Snubní prsten ze Zlatnictví Danfil, Liberec
Rate this post
Snubní prsten ze Zlatnictví Danfil, Liberec
Snubní prsten ze Zlatnictví Danfil, Liberec

PROČ NAKUPOVAT ŠPERKY PŘÍMO OD VÝROBCE?

Nákup šperku, zvláště ve vyšší cenové relaci, jistě není pro většinu lidí každodenní záležitostí. Koupě takového šperku je záležitost velkého významu, a to nejen finančního. Kvalitní šperky nás totiž provázejí po zbytek života. Charakterizují nás, odhalují naší osobnost ostatním. Kvůli tomu je velmi důležité při koupi dbát na to, u koho takový šperk opatříme. Prodejců klenotů je mnoho, výrobců už méně. Jenže rozdíl mezi nimi je pro kupujícího velmi velký. Proč, to se hned dozvíte.

MISTROVSTVÍ A TRADICE

Tyto dva pojmy znamenají ve světě klenotů mnoho, a to z jednoho prostého důvodu. Pouze mistři šperkaři, kteří se své práci oddají naplno, vytvoří ty nejkrásnější šperky. Slavná světová klenotnictví působí na trhu již stovky let a přesto nás dokážou pokaždé okouzlit novou kolekcí. Proč? Jednoduše proto, protože znalosti, know-how a láska k řemeslu se u nich předávají z generace na generaci. Každý výrobce zná kvality svých šperkařů, neustále je vzdělává, vylepšuje technologie výroby a díky tomu tak vytvoří jedinečné dílo. Pouhý prodejce tyto starosti nemá. Jistě, i poctivý prodejce si vybírá kvalitní šperkaře, ale nevidí do „zákulisí“. Je odkázaný na kvalitu, kterou mu výrobce dodá, ale nemůže jí ovlivnit. Výrobce ale při prodeji svých šperků ručí za kvalitu svým vlastním jménem a nemůže si dovolit žádné chyby.

banner-colored-stones-600x315.png

ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

Výrobce šperků s mnohaletou praxí přesně ví, co zákazníkům nabídnout. Dobří šperkaři se pravidelně účastní domácích i zahraničních veletrhů, kde sbírají nové zkušenosti a poznávají aktuální trendy. Proto dokážou poradit každému zákazníkovi a společně s ním vybrat ten pravý šperk. Kvalitní výrobce šperků nikdy nezapomíná na to, že pouze díky spokojeným zákazníkům může nadále budovat svou značku. Nemá potřebu prodávat každému za jakoukoliv cenu, jako mnozí prodejci klenotů.

OPRAVY A SERVIS

Jednoznačně největší výhoda výrobců šperků. Velmi často se stává, že kupující je při reklamaci u prodejce velmi nemile překvapen, a to z několika možných důvodů:

Reklamace trvá velmi dlouho a opravu šperku není možné provést vůbec, jelikož obchodník ukončil s výrobcem spolupráci. Prodejce šperků nemůže vaší reklamaci vyhovět, protože výrobce už daný model šperku nevyrábí a mnoho dalšího.

Tohle se vám ale u výrobce nestane. Ten totiž přesně ví, jak daný šperk vyrobil, a proto ho umí také vždy spravit. Disponuje všemi částmi vašeho šperku, a tak není problém vyměnit vypadlý kámen nebo provést jiné dílčí opravy. Vlastní stroje na jejich výrobu, a proto je ve vyřízení reklamace z hlediska času oproti pouhému prodejci nedostižitelný. U výrobce nečekáte týdny a měsíce, ale pouhé dny.

Kontakty pro Zlatnictví DANFIL, Liberec

Web: www.danfil.cz

Mobil: 739 302 427

Tel.: 485 110 116

Zákaznická linka: 800 677 776

E-mail: info@danfil.cz

Adresa firmy:

Lomová 704
46312
Liberec 25-Vesec
IČ: 272 778 44
DIČ: CZ27277844
Statutární orgán: Filip Horák

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 07:00 – 15:30
  • Úterý: 07:00 – 15:30
  • Středa: 07:00 – 15:30
  • Čtvrtek: 07:00 – 15:30
  • Pátek: 07:00 – 15:30
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno