Domů Oblečení a móda Víte, kde koupíte šperky, které jsou jedinečné a nádherné?

Víte, kde koupíte šperky, které jsou jedinečné a nádherné?

3150
0
Sdílejte
Rate this post

Tak, jako chceme originální oblečení, zajímavé lodičky nebo dokonalý účes, chceme i šperky, které budou na první pohled říkat, že jsou něco extra. Jestliže chcete nepřehlédnutelné šperky, které si budete směle moci vzít i na ty největší společenské příležitosti, sáhněte po těch s brilianty.

Náušnice pro dokonalý look

Myslíte, že váš vzhled tvoří především make-up a účes? Ano, mají velký podíl, ale správné náušnice dovedou celkový dojem naprosto zjemnit, podtrhnout, dotvořit atd., záleží na tom, jaké náušnice zvolíte. Jestliže si např. nasadíte briliantové náušnice s čirými kameny, dodáte tváři jiskru, takže zákonitě opticky omládnete a celkově budete působit svěže a vesele. V případě, že si nasadíte náušnice s barevnými kameny, volte je buď k barvě outfitu, k barvě doplňků, anebo k barvě vašich očí. Ve všech variantách budete vypadat dokonale sladěně a jako byste vyšli od stylisty.

Dekolt nesmí být holý

Nosíte ráda šaty nebo halenky s výrazným výstřihem? V takovém případě působí až nepatřičně, jestliže na krku nemáte umístěn krásný šperk. Velmi hezky vypadají diamantové náhrdelníky. Delší varianta náhrdelníku opticky ženu zeštíhlí, naopak krátký náhrdelník, který téměř kopíruje obvod krku je vhodná spíše pro ženy štíhlé, protože umí krk opticky zkrátit a ztučnit. Jsou ale velmi krásné a působí naprosto honosně a váženě.

Pokud nosíte ráda bílé i žluté zlato, je ideální pořídit si diamantový náhrdelník vyroben z obou těchto kovů. Bude se vám skvěle kombinovat a budete jej moc hojně „vynášet“ do společnosti.

Nezapomínejte na náramky a kabelky

Další částí těla, které by nemělo být opomenuto, je zápěstí. Pokud máte zahalený dekolt a vlasy zakrývají uši a náušnice, je zápěstí skvělým místem, kde můžete umístit krásný šperk. Navíc mohou majitelky štíhlých zápěstí zjistit, že je tato část ruky pro muže opravdu sexy. Je škoda neupozornit na štíhlé zápěstí za pomoci šperku s diamantem.

Pokud je zdobená kameny žena, kabelka by měla být jednoduchá, bez zbytečných ozdob. Byla by škoda zastínit honosné šperky obyčejnou kabelkou, kterou zdobí zirkony nebo flitry. Ne vždy je dobré, aby se na ženě téměř vše lesklo. Jak se říká, méně je někdy více.

Jestliže se rozhodnete pro nákup briliantových šperků, nemůžete udělat chybu. Jsou dokonalé a udělají krásnou každou ženu. Jsou i výborným způsobem, jak říct ženě, matce či jiné dámě, že pro vás znamená skutečně mnoho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here