Domů Oblečení a móda Zlatý řetízek s přívěškem je stále oblíbeným dárkem

Zlatý řetízek s přívěškem je stále oblíbeným dárkem

4088
0
Sdílejte
Rate this post

Jsou předměty, které zůstávají trendy, i když čas plyne, móda se mění a my stárneme. K nim bezesporu patří zlaté šperky. Je pravda, že koupíte-li zlatý šperk ve stylu roku 2021, je možné, že za deset, dvacet let nebude úplně IN, zvláště, pokud na něm budou nějaké extravagantní prvky. Jestliže ale koupíte „klasiku“, šperk s přívěškem, který tady byl, je a bude, můžete si být jisti, že jej bude moct majitel nosit po desítky let, pokud bude chtít.

Pro koho se zlatý dárek hodí?

Tato otázka se může zdát zbytečná, ale jsou lidé, kteří si nejsou jistí, zda mohou zlaté řetízky věnovat např. novorozeným dvojčatům. Anebo patnáctiletému pubertálnímu synovi, který se dostal na střední školu. Hodí se zlaté šperky mladým slečnám? A má smysl dát zlato babičce, která už je víceméně jen doma?

Vězte, že věnovat zlato se hodí každému v jakémkoli věku. Jen musíte myslet na to, že novorozenci jej budou nosit až budou větší, stejně jako malé děti. Věnujete-li jej patnáctiletému, bude jej určitě nosit, pokud bude jeho součástí krásný přívěšek, který jej bude vystihovat. Např. ve tvaru tenisové rakety, míče, čtyřlístku, houslového klíče, holky potěší andělíček, srdíčko, kytka s kamínkem nebo třeba hvězdička.

Proč neudělat radost babičce? Jen proto, že je už často doma, neznamená, že jí nemůžeme udělat radost šperkem. Přece se tu a tam účastní oslav, chodí k lékaři, občas na společenskou akci pořádanou obcí či městem…

Honosné a krásné pro každou ženu

Jestliže chcete obdarovat dámu, může být zlatý řetízek naprosto jednoduchý, elegantní, s výrazným, velkým, nebo pestře zdobeným přívěškem. Zlaté přívěšky jsou nestárnoucí tehdy, když jsou jednoduché. Že je v jednoduchosti krása tady určitě platí. Např. jemně zdobený křížek, kulatý přívěšek se stromem uprostřed s velkou symbolikou, nebo třeba ve tvaru dvojitého kruhu symbolizujícího, že nic nekončí.

Dárky v podobě zlatých šperků patří k těm nejhezčím a nejmilejším. Věnujte je mladým i starším s ohledem na jejich vkus nebo zálibu a budete určitě úspěšní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here