Domů Drahé kameny Zlatnictví Rýdl – snubní prsteny, Praha

Zlatnictví Rýdl – snubní prsteny, Praha

2796
0
Sdílejte
Snubní prsten ze Zlatnictví Rydl - snubní prsteny, Praha
Snubní prsten ze Zlatnictví Rydl - snubní prsteny, Praha
Rate this post
Snubní prsten ze Zlatnictví Rydl - snubní prsteny, Praha
Snubní prsten ze Zlatnictví Rydl – snubní prsteny, Praha

Milujete šperky, prsteny, náušnice? A nejlépe ty ze zlata? Pak jste přesně na tom správném místě. Z čeho se prsteny vyrábí, jaké druhy prstenů existují, k jaké příležitosti můžete prsten darovat. Nejen tohle, ale spoustu dalších zajímavých informací o snubních prstenech, zásnubních prstenech, a také svatbách se dozvíte právě zde.

Slušnost, poctivost a víra v poctivé řemeslo jsou hodnoty, kterými se již více jak patnáct let řídíme, a které daly základy našemu zatím úspěšnému příběhu.

„Pocit z dobře odvedené práce a spokojený zákazník je pro nás vším, ne jen prázdná fráze“

Naše otevřenost novým věcem nám dává snahu přizpůsobit se jakémukoliv Vašemu přání.
Nabídku snubních a zásnubních prstenů neustále zdokonalujeme, jak po stránce designu a kvality zpracování, tak i dle Vás – našich zákazníků.
Jsme tu stále. Pro Vás, kteří jste si již cestu k nám našli, i pro Vás, kteří teprve přijdete. Rádi vás přesvědčíme o kvalitě našich produktů a služeb.

V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.

Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.

banner-colored-stones-600x315.png

Obvyklá doba dodání zakázky je 14 dní od objednání. V potaz musíme brát množství právě zpracovávaných zakázek. Pokud jste však v časovém presu, jsme schopni uspokojit Vaše požadavky a objednávku zhotovit i do 3 dnů.

Modely z naší kolekce nejčastěji zhotovujeme ze 14karátového zlata, které považujeme díky své tvrdosti za nejvhodnější k výrobě snubních prstenů. Samozřejmě jsme však schopni použít 18karátové zlato, stříbro či platinu. Nově nabízíme slitinu palladium, která je rovněž jednou s nejvhodnějších slitin pro snubní prsteny. Navíc je cenově přijatelnější než zlato. Všechny vzory lze libovolně uzpůsobit přání zákazníka. Jedná se především o kombinaci materiálů, barvy zlata, matu, šířky, tloušťky či počtu kamenů, a v neposlední řadě možnosti osazení brilianty v nejrůznějších kvalitách a cenových relacích. Mnozí rádi také využijí možnosti zpracování vlastního zlata, čímž při placení dosti ušetří.

U každého modelu je udána výše ceny pro velikosti 52 a 62 ve 14karátovém zlatě, palladiu a stříbru. Díky velkému množství kombinací, Vám přesnou cenu sdělíme při osobním setkání či na telefonický dotaz. To samé platí o provedení v 18karátovém zlatě, stříbře i platině.

Kontakty pro Zlatnictví Rýdl – snubní prsteny, Praha

Web: www.snubniprsteny-lr.cz

Tel.: 257 323 836

Fax: 257 323 836

E-mail: info@snubniprsteny-lr.cz

Adresa firmy:

Česká Republika:
Újezd 401/35
11800
Praha, Malá Strana
Obchodní galerie Orlí,
Orlí 3 – Brno
Slovensko:
Michalská 2
811 01 Bratislava

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 10:00 – 19:00
  • Úterý: 10:00 – 19:00
  • Středa: 10:00 – 19:00
  • Čtvrtek: 10:00 – 19:00
  • Pátek: 10:00 – 19:00
  • Sobota: 10:00 – 16:00
  • Neděle: Zavřeno