Domů Klenotnictví Pánský prsten ze zlata jako symbol naší stříbrné svatby

Pánský prsten ze zlata jako symbol naší stříbrné svatby

3428
0
Sdílejte
Rate this post

S mým mužem letos na podzim oslavíme krásných 25 let od naší společné svatby. Rozhodli jsme se tak proto uspořádat svou stříbrnou svatbu, na které zpečetíme svůj již letitý slib ještě jednou. Symbolem této svatby bude úchvatný zlatý pánský prsten pro mého muže, který jsem vybírala téměř dva měsíce. Chtěla jsem totiž, aby byl, co možná nejvíce originální a osobitý. A jelikož již svého muže přeci jen nějaký ten pátek znám, věděla jsem s naprostou přesností, jaký druh prstenu se mu bude zamlouvat. A také že jsem se trefila. Na naší stříbrné svatbě se, ač je to pořádný kus chlapa, neubránil slzám.

Přívěsky, které mají význam, zbožňuji!

Všemožné přívěsky, které se váží k určité události či významné chvíli, naprosto miluji. Mám ve své sbírce hned tři takové. Jeden se váže k našemu manželství a dostala jsem ho tedy od mého současného muže k pětiletému výročí chození, jeden má spojitost s mým synem, který se narodil přesně před 25 lety a druhý se váže k mé dceři Anetce, která letos oslaví své 18 narozeniny. Všechny tři přívěsky mají tak pro mne stejně tak jako ti, ke kterým se váží, obrovský význam a proto je nosím stále na svém krku.

Zlaté přívěsky s kamínkem jsem opravdu nečekala

Můj muž je romantik a to je jeden z mnoha důvodů, proč ho stále nepřestávám milovat a vážím si ho. Ovšem i přesto, že se známe již spoustu let, nestačí mě občas překvapovat svými nápady. Od společné dovolené počínaje až po perfektní robotický vysavač konče. A to samé se stalo právě i na naší stříbrné svatbě, kdy mi po obřadu při společném tanci věnoval dva zlaté přívěsky, které na sobě nesli naše monogramy. Rozplakala jsem se natolik, že se hosté domnívali, že se mi něco stalo. A možná by nebyli ani tak daleko od pravdy, myslím si totiž, že mě podruhé za můj život zasáhl Amorův šíp a to rovnou do srdce, stejně tak silně, jako před těmi již více jak 30 lety.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here