Domů Šperky Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha

Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha

2549
0
Sdílejte
Přívěšek ze Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha
Přívěšek ze Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha
Rate this post
Přívěšek ze Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha
Přívěšek ze Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha

Šperky Swarovski

Šperky Swarovski si na celém světě získávají stále větší oblibu u široké veřejnosti všech věkových kategorií. Je to hlavně díky jejich modernímu vzhledu a široké škále efektů používaných při výrobě krystalů Swarovski. Originální šperky Swarovski vyráběné přímo firmou Swarovski naleznete na webových stránkách této společnosti www.swarovski.com
Naše firma Čištín s.r.o. je výrobcem stříbrných šperků osazených krystaly Swarovski. Nakupujeme originální krystaly Swarovski, pro které navrhujeme vlastní vzhled, tak aby byl slušivý a současně praktický pro zákazníka. Pro zasazení krystalů používáme pouze drahé kovy jako stříbro a zlato. Stříbrné šperky a šperky z bílého  zlata pokovujeme tenkou vrstvou Rhodia, které  zvyšuje lesk a udržuje šperkům déle jejich krásný vzhled.

Šperky

Šperky, které v naší firmě vznikají jsou navrhovány tak, aby potěšily široké spektrum zákazníků. Věnujeme se jak šperkům pro děti, tak šperkům pro dospělé. Šperky navrhujeme tak, aby byly nejen krásné , ale i praktické s důrazem na trvanlivost. Při výrobě šperků používáme stříbro čistoty 92,5 % (925/1000) a zlato 58,5 %  14 karátů. Stříbrné šperky do kterých jsou zasazeny krystaly Swarovski a ostatní synetické kameny či  přírodní kameny jsou rhodiované ryzím rhodiem bez přidaní žadných dalších kovů. Rhodium je velmi ušlechtilý drahý kov bělostné barvy jehož cena je daleko vyšší než třeba u zlata a platiny. Rhodium patří do skupiny platinových kovů. Ceněno je hlavně kvůli své mechanické a chemické odolnosti a kvůli svým chemickým vlastnostem. V čisté formě tak jak je používáno na naše šperky nemůže způsobovat žádné alergické reakce.

Náušnice stříbrné, prsteny a přívěsky

Náušnice, prsteny a přívěsky s krystaly Swarovski dodáváme v různých barvách a efektech. Nejpopularnější jsou hlavne čistý krystal, akvamarín, tanzanit, light azore, light rose, emerald, chrizolit, siam, safír, topaz, ametyst, olivín, vitrail light, AB krystal a fuschia, vše krystaly Swarovski. Náušnice vyrábíme ve dvojím provedení zapínání: Náušnice se šroubovacím zapínáním, které minimalizuje riziko ztráty, je daleko bezpečnejší než puzeta a klasickým zapínáním na patent, umožnují jednoduché a bezpečné zavěšení s minimálním rizikem ztráty. Stříbrné šperky jako náušnice, prsteny, přívěšky na krk a dětské náušnice zpracováváme tak, aby kameny ze šperku nevypadávaly, to zajišťujeme tak, že kameny jsou pevně uchyceny do stříbra fasováním. V případě, že to jinak nejde, jsou kameny, krystaly Swarovski nebo perly přilepeny kvalitním dvousložkovým lepidlem. Je to sice pracnější, než používání sekundového lepidla, ale věříme, že jako zákazníci oceníte trvanlivější přilepení.

banner-colored-stones-600x315.png

Stříbrné šperky s drahými kameny

Stříbrné šperky nabízíme také osazené přírodními drahými kameny a materiály, jako je český vltavín, granát, ametyst, topaz, olivín a pravá říční perla. Tyto kameny patří do skupiny drahokamů a polodrahokamů. Vybíráme vltavíny s pěknou barvou a dále je brousíme. Granáty v našich špercích pocházejí z Indie, Afriky a Thajska. Pravé říční perly jsou do šperků dodávány v různých odstínech jako černá perla , bílá perla, lososová perla, růžová a stříbrná perla. Perly jsou celorostlé, což znamená, že do nich není vloženo jádro jako u perel mořských. Rostou od začátku až do konce přirozenou cestou. I když se jedná o drahé kameny, tak u nás drahé vůbec nejsou .

Jestliže si u nás budete vybírat stříbrné šperky, tak zkuste projít všechny kategorie šperků nebo použijte kategorii produkty v horním menu a pak se vám zobrazí všechny stříbrné šperky dohromady. Hledáte-li stříbrné šperky Swarovski, tak se zkuste podívat do kolonky Swarovski krystaly zasazene do stříbrných šperků. V kolonce stříbrné šperky s krystaly pak najdete šperky osazené krystaly od jiných výrobců. Neopomeňte také kategorie stříbrné šperky se zirkony, kam zařazujeme šperky se syntetickými zirkony a ostatními syntetickými kameny. Kdo hledá drahé kameny ať navštíví přírodní granáty šperky stříbrné, přírodní vltavíny šperky stříbrné , přírodní perly šperky stříbrné a.Přírodní AMETYST, TOPAZ, OLIVÍN

Stříbrné řetízky

Jako doplněk nabízíme stříbrné řetízky a řetězy. Pánské řetězy pro muže a damské řetízky pro ženy. Řetízky jsou dodávané pasivované nebo rhodiované. Dodáváme různé váhy a délky řetízků. Řetízky jsou opatřeny kvalitním zapínáním a jsou vyráběny tak aby se netrhaly.

Zlaté šperky

Zlaté šperky vyrábíme hlavně ze zlata 585/1000 ( zlato 14 karátů ). Vzhledem k ceně zlata nemáme celý sortiment skladem, ale můžeme vám vyrobit který koli šperk ze stříbrného sortimentu, buď v bílém nebo žlutém zlatě. Na zlaté šperky se specializuje náš druhý e-shop, kde je vyvzorovaná část sortimentu jako náušnice, prsteny, přívěsky a dětské náušnice.

Kontakty pro Zlatnictví Čištín s. r. o., Praha

Web: www.sperky-stribrne-zlate.cz

Fakturace a reklamace:

Mobil: 773975708

Objednávky a dostupnost zboží:

Mobil 2: 774444475

E-mail: sperky-stribrne-zlate@seznam.cz

Adresa firmy:

Naskové 1100/3
15000
Praha, Košíře

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 08:30 – 16:00
  • Úterý: 08:30 – 16:00
  • Středa: 08:30 – 16:00
  • Čtvrtek: 08:30 – 16:00
  • Pátek: 08:30 – 16:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno