Domů Zajímavosti Zlaté řasy: Nový trend letošního roku

Zlaté řasy: Nový trend letošního roku

1448
0
Sdílejte
Rate this post

zlate-rasyNetradiční zkrášlující prvky, malby na obličeji, šperky a jiné ozdoby, které nejednou připomínají časy dávných faraonů opouštějí extravagantní přehlídková mola. Nejnovější módní trendy je předurčují pro běžné nošení.

Mnohé ženy dnes sahají po umělých řasách, i když většinou ne na denní nošení – na to postačí řasenka, ale na večerní či společenské příležitosti. Novým trendem jsou řasy se speciálním zdobením, Nejen husté a dlouhé, ale i upravené barvami, třpytkami, či korálky. Klasické falešné řasy nejsou velmi drahé, ale pokud chcete být skutečně originální, na ozdobu svých očí můžete utratit i podstatně více než dvěstě či třista korun.

banner-colored-stones-600x315.png

Společnost Barneys prodává například velmi netradiční řasy KRE-AT, které jsou zdobeny třpytivým 24-karátovým zlatem. Řasy, ve kterých se luxus setkává s uměním stojí téměř tři sta dolarů a jsou vyrobeny ručně. Tyto řasy jsou podle prodejce trendem letošního léta a kralovat budou i další roky. Výrobce tvrdí, že byl inspirován západem slunce během posledního víkendu letního slunovratu.

Vyberte si i Vy ty nejlepší přípravky na oči

Zdroj obrázku: barneys.com

Sdílejte
Předchozí článekVývoj ceny stříbra
Další článekVývoj ceny platiny