Domů Zlatnictví Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov

Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov

1937
0
Sdílejte
Náramek ze Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov
Náramek ze Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov
Rate this post
Náramek ze Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov
Náramek ze Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov

Jsme na českém trhu již od roku 2010

spolupracujeme se značkou šperků Staviori

O Staviori

Kouzelná, perefektní, unikatní…těmito slovy byly v Itálii v 19.století popisovány šperky, kterými jistý kníže ze Sardínie oslňoval se svou rodinou všechny kolem sebe.
Nejeden magnát nabízel knížeti vysoké částky za informace o autorovi těch klenotnických uměleckých děl, aby je mohl mít také pro sebe. Kníže ji však choval v tajnosti a jediným způsobem nabytí těchto vyjímečných šperků bylo dostat je od knížete darem.
Autorem tajemných skvostů, které nadchly italskou aristokracii oněch dob, byl významný zlatník MARCELLO STAVIORI. Dokázal dát zlatu a drahokamům dokonalou formu. Klenot vždy ideálně přizpůsobil stylu a charakteru dané osoby.

Jako pokračovatelé tradic italských mistrů zlatnického uměni, kteří svá díla tvořili vždy pro jedinečné osobnosti, vyrábíme vyjímečné šperky dle přesných požadavků zákazníka. Každý model může být na přání zákazníka modifikován. Barvou a druhem zlata či kamenů počínaje a samotnou konstrukcí konče. Vytvoření jakéhokoliv modelu trvá do 4 týdnů, tak aby se naši zákazníci z nich mohli co možná nejdříve těšit.

Stylisticky rafinovaný tvar, dokonalé zlato a pečlivě vybrané drahokamy jsou vlastní pro perfektní italské řemeslo s nadčasovou kvalitou. Každý produkt je unikátní a vyrábí se na přání zákazníka. Brilianty a ostatní kameny jsou umístěny za pomoci mikroskopu (tzv. microsetting), což dává záruku výjimečné stálosti.
Užitková bižuterie Staviori, kterou můžete v katalogu Diamanty a Stříbro snadno najít, se neliší kvalitou od svého rafinovaného prvovzoru, a pro ní se používá výhradně neryzejší zlato, stříbro a přírodní drahokamy – především diamanty.

banner-colored-stones-600x315.png

Kromě toho můžeme diamanty nebo další drahokamy na přání zákazníka objednat a dovézt jak pro investiční účely tak pro zpracování v jedné z našich dílen. Spolupracujeme s největšími dodavateli kamenů z Antverp, Spojených Států, Izraele nebo Hongkongu.

Na našich stránkách najdete šperky

z kovů a drahých kamenů, mezi jinými také zlaté zásnubní prsteny, prsteny s diamanty pro každou příležitost, včetně prstýnků na přání s brilianty libovolné velikosti, barvy, výbrusu a čistotě. Kromě toho nabízíme investiční šperky nejvyšší kvality a investiční diamanty ve všech možných typech výbrusů.
Námi nabízené prsteny, snubní prsteny, řetízky, náušnice, přívěsky, brože, náramky a náhrdelníky jsou vyrobeny z drahých kovů nejvyšší kvality: žlutého, růžového a bílého zlata ryzosti 750, 585 a stříbra ryzosti 925. V našich špercích mají obrubu přírodní perly a drahokamy: diamanty, safíry, rubíny a smaragdy, jako i zirkony, markazity, korál,onyx a smalt.

Podle platného práva, naše produkty výrobky ze zlata a stříbra, jsou označeny puncovním úřadem vyražený vhodný punc.

Všechny nabízené produkty s drahokamy mají Certifikát Pravosti potvrzující kvalitu každého kamene.

Diamanty o hmotnosti nad 0,50ct mají dodatečně mezinárodní certifikát jedné ze světoznámých gemologických laboratoří (HRD, GIA nebo IGI). (Vzhledem k dlouhé době trvání a finanční náročnosti procedur nezbytných při provedení analýzy kamene, se tyto certifikáty používají v případě diamantů o větší hmotnosti).

Kontakty pro Zlatnictví Bp-sperky.cz, Chomutov

Web: www.bp-sperky.cz

Mobil: 739 471 012

E-mail: j.bidar@seznam.cz

Adresa firmy:

Kundratická 4495
43004
Chomutov

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: Nonstop
  • Úterý: Nonstop
  • Středa: Nonstop
  • Čtvrtek: Nonstop
  • Pátek: Nonstop
  • Sobota: Nonstop
  • Neděle: Nonstop