Domů Zlatnictví Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha

Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha

1302
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha
Prsten ze Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha
Prsten ze Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha

Diamantový šperk byl vždy symbolem krásy, elegance a vkusu. Řekněte, která žena by nechtěla dostat jako dárek prstýnek nebo náušnice s pravými diamanty?

V dnešní době jsou tyto šperky velmi vyhledávané nejen pro svou krásu, ale i pro výhodné uložení finančních prostředků, neboť cena diamantů stále stoupá.

Jsme velice potěšeni, že jste zavítali na stránky našeho e-shopu, který se již od roku 2008 specializuje na prodej zlatých šperků té nejvyšší kvality, které jsou osazeny pravými přírodními diamanty a dalšími drahými kameny.

Naším cílem je nabídnout všem návštěvníkům a zákazníkům e-shopu www.diamantovysperk.cz odbornou individuální pomoc a radu při výběru a nákupu šperků a maximální informovanost při průběhu vyřizování objednávky.

banner-colored-stones-600x315.png

Všechny nabízené šperky mají platný punc a každý šperk s diamanty je opatřen certifikátem pravosti společnosti STAVIORI, či naším certifikátem, ve kterém jsou uvedeny údaje jak o diamantech, tak i o zlatu a případně dalších kamenech. Tento certifikát obdržíte společně s platebním dokladem.

Šperky jsou dodávány v dárkovém balení či v dárkových krabičkách. Poštovné, balné a pojištění zásilky je při platbě převodem a osobním odběru zdarma!

Pokud jste si z naší nabídky nevybrali, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám nabídnout šperk dle Vašich představ a přání.

Věříme, že budete s našimi šperky a poskytnutými službami spokojeni a radost, kterou dárkem od nás uděláte Vámi milované osobě, bude tím nejlepším doporučením, že se k nám budete rádi vracet.

Kontakty pro Zlatnictví Diamantovysperk.cz, Praha

Web: www.diamantovysperk.cz

Mobil: 603 377 803

E-mail: info@diamantovysperk.cz

Adresa firmy:

Pelhřimovská 340/11
14000
Praha, Michle

Otevírací hodiny:

  • Dle telefonické domluvy