Domů Zlatnictví Zlatnictví EVL, České Budějovice

Zlatnictví EVL, České Budějovice

2628
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví EVL, České Budějovice
Prsten ze Zlatnictví EVL, České Budějovice
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví EVL, České Budějovice
Prsten ze Zlatnictví EVL, České Budějovice

EVL Klenotnictví je klenotnictví s dlouhodobou tradicí. Na trhu se šperky působíme již od roku 1993. Naše prodejny se nacházejí na lukrativních místech.  Najdete nás v srdci metropole Jižních Čech v Českých Budějovicích, tak i malebné ulici Latrán velmi romantického Českého Krumlova.

Svým zákazníkům nabízíme širokou nabídku kvalitních produktů jako jsou zlaté šperky, stříbrné šperky, zásnubní prsteny, snubní prsteny a hodinky. Samozřejmě u nás najdete i další doplňky reprezentující ženskou krásu, kterou přirozeně zvýrazňují granáty, vltavíny a jantary v různých formách šperků.

Pro své klienty zajišťujeme veškeré zlatnické práce a výkup zlata nebo stříbra, chybět nemůže ani zpracování snubních prstenů na zakázku. Garantujeme maximálně profesionální přístup a poctivou práci.

ZLATÉ ŠPERKY

Zlaté šperky vyrábíme s respektováním hodnoty materiálu a emocí, které by měly šperky vyjadřovat. Snažíme se též o jejich zhodnocení použitím různých materiálů, jako jsou perly a drahé kameny, které podtrhnou výjimečnost klenotu. Propracovaným designem zlatých šperků se snažíme o jedinečnost, kterou by měl výsledný šperk vyvolat. Vznikají tak zlaté šperky, které vynikají svým zpracováním a nezaměnitelnou kvalitou. Zlatý šperk znamená nosit krásu skutečné trvalé hodnoty, která tak pozvedne osobnost a nezapomenutelný okamžik.

banner-colored-stones-600x315.png

STŘÍBRNÉ ŠPERKY

Stříbrné šperky se staly velice populární a mnoho žen je preferuje před jiným materiálem. Stříbrná barva je velmi elegantní, proto je mnoho moderních žen vyhledává, podtrhují a zvýrazňují ženskou krásu a nespoutanost. V kombinaci s jinými materiály se stříbrné šperky blíží k nadčasovému vzhledu, a proto vybízí k jednoduchému designu, který uchvátí každou ženu.

ZÁSNUBNÍ PRSTENY

Mašle, vzácná krabička, nepopsatelná touha a zvědavost…….

Prsteny jednoznačně spojené s výjimečným životním zážitkem, proto by tento šperk měl vypovídat o ženě, pro kterou je určen.Při pohledu na levý prsteníček by si žena měla vybavit kouzelný okamžik, který v ní vyvolal den, kdy byl vtisknut zásnubní prsten nejblíže k jejímu srdci a tak navždy zpečetil jejich lásku.

SNUBNÍ PRSTENY

Snubní prsteny si vyměňují při svatebním obřadu ženich s nevěstou jako symbol slibu lásky, věrnosti a spojení, která je vyjádřena kruhem, jenž nikde nekončí. Prsteny se stanou každodenním doplňkem, proto by měly být jedinečné. Pro snubní prsteny, je důležitá volba kvalitního materiálu a design odpovídat osobnosti, protože už po celý život budou Vaší součástí.

Svatební den tak jako tak budou připomínat…

HODINKY

Hodinky jsou neodmyslitelnou součástí dnešního moderního života a ke každému outfitu patří. Pokud chcete, upoutat pozornost svým dokonalým vzhledem doporučujeme jako doplněk s citem pro detail, který Vám nemůže chybět.

Nechcete propásnout důležitou schůzku, která by Vám změnila život … potom je musíte mít.

Kontakty pro Zlatnictví EVL, České Budějovice

Web: www.evl-sperky.cz

Tel.: 386 321 317

E-mail: evl@email.cz

Adresa firmy:

Karla IV. 92/1
37001
České Budějovice 1

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 18:00
  • Úterý: 09:00 – 18:00
  • Středa: 09:00 – 18:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 18:00
  • Pátek: 09:00 – 18:00
  • Sobota: 09:00 – 13:00
  • Neděle: Zavřeno