Domů Zlatnictví Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie

Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie

1808
0
Sdílejte
Snubní prsten ze Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie
Snubní prsten ze Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie
Rate this post
Snubní prsten ze Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie
Snubní prsten ze Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie

Internetový prodej zlatých snubních prstenů ze zlata bílého, žlutého i kombinovaného. Prsteny jsou puncovány. K diamantům je dáván certifikát. Na přání zajišťujeme rytiny. Možnost osobního vyzvednutí zakoupeného zboží.

Co znamenají údaje pod náhledy snubních prstenů?

Pod každou náhledovou fotografií snubního prstene je ve druhém řádku uvedeno označení výrobku, ve třetím pak přibližná váha jednoho prstenu a přibližná šířka snubního prstenu. Stejným způsobem jsou tyto údaje prezentovány na produktových stránkách pod úvodním obrázkem.

Na posledním řádku pod náhledy naleznete cenu s DPH za jeden snubní prsten ve velikosti 54.

banner-colored-stones-600x315.png

Obrázky jsou pouze informativní a mohou se od skutečného provedení lišit. To se týká hlavně některých obrázků pořízených 3D počítačovou modelací a ne skutečnou fotografií. Na spoustě obrázků jsou zachyceny pouze modely, vyrobené z méně ušlechtilých kovů, tedy stříbrné nebo ocelové, které nebyly zpracovány tak detailně, jako zlaté výrobky. Kvalitní obrázky máme pouze u části sortimentu, ale přesto vám chceme na stránkách nabídnout co nejširší sortiment. Ne vždy stihneme prstýnky sami vyfotografovat, pokud spěchá dodání zákazníkovi. A dodání spěchá skoro vždycky, jak už to bývá. Nové obrázky snubních prstenů stále přidáváme.

V souvislosti s obrázky je nutno upozornit ještě na jednu věc. K fotografování byly použity různé velikosti, tedy i průměry prstenů. Z toho důvodu porovnání šířky prstenů jen podle obrázku může zkreslovat a je lépe se dívat také na číselně uvedenou šířku v mm pod obrázkem.

Další služby: Výdejní místo

Kontakty pro Zlatnictví Levne-snubni-prsteny.cz, Sidonie

Web: www.levne-snubni-prsteny.cz

Mobil: 724 200 676

E-mail: obchod@levne-snubni-prsteny.cz

Adresa firmy:

Brumov-Bylnice, Sidonie 157
76334

Otevírací hodiny:

Pouze pro telefonickou komunikaci denně od 9:00 včetně víkendů a státních svátků.