Domů Zlatnictví Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav

Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav

3488
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav
Prsten ze Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav
Prsten ze Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav

SOLITER, a.s. je tradiční český výrobce zlatých a stříbrných šperků. V roce 2008 jsme oslavili 100 let od svého založení. Naši zaměstnanci jsou odborníci s mnohaletou zkušeností v oboru zlatých šperků.

Snubní a zásnubní prsteny vyrábíme z bílého i žlutého zlata v garantované ryzosti 14 karátů. V současné době máme více než 400 vzorů snubních prstenů a přes 30 vzorů zásnubních prstenů.

V kolekci zásnubních prstenů jsou prsteny se syntetickými kameny i prsteny osázené brilianty. Kolekce obsahuje jak vzory jemné a decentní, tak vzory nápadné a luxusní. Naším cílem je kolekce, ve které každý zákazník najde prsten, který se líbí právě jemu.

Nabízená kolekce snubních prstenů je variabilní. Protože snubní prsteny vyrábíme na zakázku, zákazník si může u každého prstenu zvolit variantu, se kterou bude spokojený. Každý vzor z kolekce je možné vyrobit ze žlutého nebo bílého zlata. U vícebarevných vzorů, které jsou kombinací bílého, žlutého nebo červeného zlata, můžeme použít i jiné barevné kombinace. Všechny kamenové vzory snubních prstenů je možné osázet syntetickými kameny zirkony nebo brilianty. Také je možné je vyrobit bez kamene. Z každého kamenového vzoru lze tedy vytvořit pár pánského prstenu bez kamene a dámského prstenu s kameny. Na vnitřní stranu snubního prstenu vám vyryjeme text nebo symbol podle vašeho přání. Tuto vnitřní rytinu poskytujeme zdarma.

banner-colored-stones-600x315.png

V kolekci snubních prstenů najdete prsteny od šíře 2,5 mm do šíře 7,5 mm, prsteny se strojní rytinou i prsteny s ruční rytinou. SOLITER a.s. se svou šíří kolekce zlatých snubních prstenů zaujímá mezi českými výrobci jedno z předních míst na trhu.

Kromě zlatých snubních a zásnubních prstenů vyrábíme i zlaté a stříbrné šperky, zlaté a stříbrné řetízky a dětské náušnice. Vedle šperků také prodáváme zlaté investiční cihly a stříbrné slitky. Vše o naší společnosti SOLITER, a.s. si můžete prohlédnout na www.soliter.cz.

SOLITER, a.s. má síť vlastních kamenných značkových prodejen, kde se můžete poradit, změřit přesnou velikost prstenu a prohlédnout si ukázky z naší kolekce. Úplná kolekce snubních prstenů je na tomto e-shopu www.snubniprsteny-soliter.cz.

Šperky společnosti SOLITER, a.s. naleznete také v prodejnách dalších 500 velkoobchodních partnerů.

Kontakty pro Zlatnictví Soliter, Mladá Boleslav

Web: www.snubniprsteny-soliter.cz

Tel.: 326 328 147

E-mail: sperky.mladaboleslav@soliter.cz

Adresa firmy:

Staroměstské náměstí 24/15
29301
Mladá Boleslav I

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 17:00
  • Úterý: 09:00 – 17:00
  • Středa: 09:00 – 17:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 17:00
  • Pátek: 09:00 – 17:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno