Domů Zlatnictví Zlatnictví Starlit, Příbram

Zlatnictví Starlit, Příbram

2593
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Starlit, Příbram
Prsten ze Zlatnictví Starlit, Příbram
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví Starlit, Příbram
Prsten ze Zlatnictví Starlit, Příbram

Starlit, s.r.o. je česká společnost, která se již 20 let zabývá prodejem zlatých, stříbrných a ocelových šperků na českém a slovenském trhu. Věnujeme se nejen velkoobchodu, ale provozujeme také maloobchodní prodejny umístěné v nákupních centrech. Nabízíme široký výběr šperků v dostupných cenách i luxusní sortiment pro náročnější klienty – zlaté šperky s perlami, pravými kameny a brilianty, nebo luxusní stříbrné sety.

S velkoobchodním prodejem jsme začali v roce 1992 jako Starlit Ltd., v roce 1994 pak vznikla společnost Starlit s.r.o. Spolu se změnou právní formy byla založena dceřiná společnost Starlit Bratislava s.r.o., která působí na slovenském trhu.

Dalším významným okamžikem pro firmu byla oborová výstava Hodiny a Klenoty v roce 1995, kde jsme jako součást nabídky představili mimo jiné originální designové šperky. Zájem o tyto modely potvrdil naši firemní filosofii – připravovat kolekce šperků s důrazem na jedinečný design, kvalitu a příznivou cenu.

Otevření naší první kamenné prodejny v roce 1998 nám poskytlo důležitou zpětnou vazbu od zákazníků, užitečnou i pro velkoobchodní činnost.

V současné době patříme mezi přední dodavatele klenotnického zboží na českém a slovenském trhu a svou pozici si zachováváme především díky kvalitní nabídce šperků, korektnímu jednání a spolehlivosti.

banner-colored-stones-600x315.png

Pravidelně se účastníme specializovaných a mezinárodních výstav, díky nimž udržujeme kontakt s nejnovějšími světovými trendy.

Trvalý zájem zákazníků o naše šperky je pro nás závazkem a zároveň výzvou pro neustálé zlepšování našich produktů a služeb.

O kvalitě šperků:

Všechny naše šperky procházejí přísnou kvalitativní kontrolou.

Dle puncovního zákona o drahých kovech je každý zlatý šperk vážící více než 0,5 g označen puncovní značkou potvrzující jeho ryzost. Stříbrné šperky vážící více než 3 g jsou též označovány puncovní značkou.

Šperky s diamantem jsou dodávány s certifikátem, který je zárukou deklarované kvality. Hodnocení větších diamantů pak ještě provádí soudní znalec.

Ocelové šperky jsou vyrobeny z kvalitní nealergické oceli 316L.

Kontakty pro Zlatnictví Starlit, Příbram

Web: www.starlit.eu

Tel.: 222 720 572

E-mail: starlit@starlit.eu

Facebook: facebook.com/zlatnictvi.starlit

Adresa firmy:

Brodská 496
26101
Příbram V-Zdaboř

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 19:00
  • Úterý: 09:00 – 19:00
  • Středa: 09:00 – 19:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 19:00
  • Pátek: 09:00 – 20:00
  • Sobota: 09:00 – 20:00
  • Neděle: 09:00 – 18:00