Domů Zlatnictví Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný

Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný

2384
0
Sdílejte
Řetízek ze Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný
Řetízek ze Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný
Rate this post
Řetízek ze Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný
Řetízek ze Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný

V následující kapitole Vám alespoň stručně ukážeme naší výrobu a seznámíme Vás se základními zlatnickými procesy.

Materiály

Pro výrobu používáme pouze materiály od renomovaných dodavatelů. Klenotnické materiály, především od české firmy Safina a rakouské firmy Ogussa. Do šperků jsou vsazovány zirkony s maximální brilancí Signity Star od firmy Swarovski. V případě diamantů spolupracujeme s firmami Inbar Diamond Center, Optima Diamant a Českou gemologickou komorou.

Návrh šperku

Na začátku výroby se ve speciálním 3D modelovacím programu pro navrhování šperků vytvoří virtuální model. Následně je renderována fotografie, která slouží jako ukázka pro schválení před výrobním procesem.

Letování

Jednou z hlavních a nejvyužívanějších zlatnických činností je letování. S příchodem moderních materiálu jako je chirurgická ocel je to však také svařování. Svařování nebo laser se také využívá pro šperky, které nesmí  „do ohně“ – nesnesou žár, tudíž se nemohou letovat např. kvůli kamenům nebo součástkám.

banner-colored-stones-600x315.png

Rytí

Rytí šperků je jedna z dokončovacích a zdobících technik šperků. Rytiny provádíme jak ruční tak strojní. Rýt je možné do jakýchkoliv šperků – zlatých, stříbrných i ocelových. Rytiny Vám zhotovíme dle Vašich přání, ať už se jedná o vnitřní rytinu, nebo monogram na prsten až po fotografii na destičku.

Kontrola, vážení, značení, expedice

Konečnou fází je několik procesů včetně výstupní kontroly, při které se celý šperk důkladně prohlédne a zkontrolují se všechny jeho části. Následně se šperk zváží a vytiskne se štítek, na kterém jsou uvedeny všechny potřebné údaje o šperku jako je např. typ, model, materiál, váha atd., které nám dále slouží při pohybu šperků a vystavování dokladů. V této fázi jsou šperky připraveny k dodání a na základě objednávek putují na expedici, kde jsou vystaveny potřebné doklady, zabaleny a expedovány dle objednávek – osobní odběr v prodejně, popř. odeslány poštou či kurýrem.

Kontakty pro Zlatnictví Zlatesperky-goldex.cz, Slaný

Web: www.zlatesperky-goldex.cz

Tel.: 312 523 948

E-mail: info@zlatesperky-goldex.cz

Adresa firmy:

Husova 107
27401
Slaný

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 12:00 13:00 – 16:00
  • Úterý: 09:00 – 12:00 13:00 – 16:00
  • Středa: 09:00 – 12:00 13:00 – 16:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 12:00 13:00 – 16:00
  • Pátek: 09:00 – 12:00 13:00 – 16:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno