Domů Investice do kovů a šperků Jaká je cena zlata?

Jaká je cena zlata?

6380
0
Sdílejte
Rate this post

O zlatu se mluví a mluvilo hodně. Často jsme slýchávali, že jde o skvělou investici, jenže je tomu skutečně tak? Přišla doba, kdy šla cena zlata rapidně dolů. Nyní se jeho cena neustále mění a tak je dobré mít přehled.

Jak zjistit, jak si zlato aktuálně stojí?

Zjistíte to poměrně snadno, a to na stránkách aktualnicenazlata.eu. Najdete tu grafy, díky kterým můžete zdarma sledovat a porovnávat aktuální cenu zlata. Výhodou je taktéž to, že jsou zde uvedeny koruny a gramy a ne unce a dolary, jako to běžně bývá na jiných webových stránkách.

Proto hledejte informace právě zde – jsou přesné a hlavně každému naprosto srozumitelné. Nebudete muset nic převádět a dlouze zjišťovat.

Cena zlata vždy v aktuálním stavu

Cena zlata dnes je tady vždy aktuální. Každou chvíli je cifra jiná. Vše si lze zjistit na stránkách aktualnicenazlata.eu.

banner-colored-stones-600x315.png

Že je zlato drahý kov, tak o tom není pochyb. Zlato je od nepaměti uznávané jako platidlo a také jako prostředek směny. Vývoj však byl v posledních letech velmi dramatický.

Samozřejmě, že ceny zlata v obchodě jsou dnes úplně jinde. Obchodníci jsou totiž nuceni pokrýt náklady a ještě si na sebe vydělat. Marže na investičním zlatu je často velmi malá. Možnost nabídnout investiční zlato je pouze o 3% více, než je burzovní cena zlata. Nakoupit burzovní zlato můžete i online, a to v internetovém obchodě.

Investujte rozumě, investujte do zlata

Investice do zlata je výhodnou investicí již od pradávna. Zatím, co však dříve se obchodovalo se zlatem především v uncích, dnes je to již v gramech. Na stránkách aktualnicenazlata.eu se dozvíte každých 5 minut burzovní cenu zlata, která se samozřejmě neustále mění. Zajímá vás, jak se trojská unce převádí na gramy?

Trojská unce zlata

Převod trojské unce na gramy:

  • 1 trojská unce je 31,1034768 gramů
  • 32,15 troyských uncí = 1 kilogram
  • 1 gram je  0,03215074657 trojské unce