Domů Investice do kovů a šperků Přinášíme Vám několik článků z médií o investicích, které jste mohli přehlédnout…

Přinášíme Vám několik článků z médií o investicích, které jste mohli přehlédnout…

2675
0
Sdílejte
Rate this post
Centrální banky světa uměle každý měsíc natisknou 200 miliard dolarů. A to za situace, kdy by měla být ekonomická krize dávno zažehnána. Americký FED sice zpřísňuje svou měnovou politiku, ostatní centrální banky však každý měsíc „nalijí“ na trhy obrovské množství peněz, v přepočtu více než dva biliony dolarů. Snaží se tak rozhýbat ekonomiku, ale zrychlují inflaci a zvyšují sazby!

Chytří investoři se proto dle analytiků připravují na „inflační tsunami“ a přesouvají prostředky do bezpečí. Především do drahých kovů, které jsou nejlepší pojistkou proti inflaci a jejichž cena dlouhodobě roste. Více zde.

banner-colored-stones-600x315.png
  1. Zajímá Vás, jaký plán mají centrální banky na dobu, až opravdu opět přijde finanční krize? Odpověď Vás nepotěší, ale ani nepřekvapí: další tištění peněz. Potvrdil to nedávno na diskuzi se studenty šéf bostonské pobočky amerického FEDu. Doslova uvedl, že odpovědí na příští recesi bude znova tisk peněz. Snižování úrokových sazeb již nelze použít, protože už nyní jsou sazby na minimech. Více zde.

Věříme, že tyto informace budou pro Vás přínosem a inspirací pro Vaše investice. Detailní informace o nás a o investicích do drahých kovů naleznete níže.