Domů Klenotnictví Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha

Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha

1747
0
Sdílejte
Kámen z Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha
Kámen z Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha
Rate this post
Kámen z Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha
Kámen z Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha

V obchodě najdete krystaly a minerály z celého světa a výrobky z nich, čaje a bylinné směsi Oro Verde, detoxikační a revitalizační kúru NEERA, lapače snů, vykuřovadla, šamanské chalchas a vůně, anděly, mandaly.

Před koncem mateřské dovolené jsem věděla, že se nemohu vrátit zpět do komerční sféry, kde jsem dosud pracovala. Nechtěla jsem přenášet každodenní pracovní tíži a stres na svou dceru, hledala jsem něco, co mi bude přinášet v zaměstnání vytoužený klid a mír.

Na podzim jsem se vracela z kavárny a v tramvaji při výstupu mi bleskla hlavou myšlenka založit si vlastní obchod, kde budu nabízet lidem léčení. Léčení pomocí kamenů, astrologie a tarotových karet. Místo se nabídlo, stánek na tramvajové zastávce Poliklinika Barrandov, který jsem nazvala KAMENNÝ VESMÍR. Stánek byl volný, prostředky na vybavení k dispozici, stačilo jen začít.

banner-colored-stones-600x315.png

A tak jsem 11. ledna 2012 v 8:00 hod. KAMENNÝ VESMÍR otevřela. Postupem času do obchodu přidávám produkty, které mě osloví. Rozšiřuji nabídku pro všechny, kteří „jinému“ léčení naslouchají. Ke kamenům jsem postupem času přidala čaje a bylinné směsi Oro Verde, jejichž síla je značná. Všechny pracují ve prospěch těla i mysli. Přibyla také detoxikační a revitalizační kúra NEERA, kterou jsem také vyzkoušela a jejíž účinky mě velmi obohatily. Další, kokosový olej, je jedničkou mezi oleji svým všestranným využitím. Chutná a pomáhá zevně i uvnitř. Také mě oslovily lapače snů, zachycující špatné sny a rozšiřující ty dobré. Svetříky z Equadoru následovaly hned po lapačích, a již nyní uvažuji o dalších výrobcích z celého světa.

Pracuji také s nehmotnými dary, učím se každý den využívat svůj potenciál. Pracuji s energiemi, čistím tělo i duši šamanskou technikou za pomocí chalcha (čalča-chrastidlo) a vonných esencí. Uvádím druhé do změněného stavu vědomí, aby si sami řešili zátěž, se kterou přišli. Aby sami nacházeli odpovědi na své otázky, aby se sami naučili komunikovat se svou duší, naslouchat jí a nechat se vést.

Kontakty pro Klenotnictví Kamenný Vesmír, Praha

Web: www.kamennyvesmir.cz

Mobil: 603 164 979

E-mail: irisi@kamennyvesmir.cz

Adresa firmy:

Tréglova 807/5
15200
Praha, Hlubočepy

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 15:00
  • Úterý: 09:00 – 15:00
  • Středa: 09:00 – 15:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 15:00
  • Pátek: 09:00 – 15:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno