Domů Klenotnictví Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno

Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno

1787
0
Sdílejte
Náušnice z Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno
Náušnice z Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno
Rate this post
Náušnice z Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno
Náušnice z Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno

Prodáváme on-line perly, SWAROVSKI ELEMENTS, náramky, náušnice, přívěšky, soupravy, ryzí stříbro, bižuterii, MURANO náramky, dětské šperky, dárkové předměty s krystaly SWAROVSKI jakou jsou vizitkáře, manikúry, zrcátka, pinzety, pilníky, štětce a šperkovnice.
Další služby: Výdejní místo

sme malá rodinná firma. Šperky na míru jsme začali tvořit a vyrábět v r. 2010 jako koníček – pro naši rodinu, přátele.  Postupem času si námi navrhované a vyráběné šperky oblíbili i naši známí a přátelé našich přátel. V r. 2013 jsme se tedy rozhodli začít v této oblasti podnikat a nabídnout naše šperky širší veřejnosti.

banner-colored-stones-600x315.png

Naše šperky jsou vyráběné s láskou, na míru, z kvalitních materiálů. Zaměřujeme se zejména na výrobu šperků z ryzího stříbra 925/1000 a krystalů či perel SWAROVSKI ELEMENTS. Tvoříme krásné ale levné šperky, které nenajdete za výlohou žádného z kamenných obchodů. Jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání – změnit odstín či velikost krystalů a perel nebo délky řetízků, náramků, náušnic. Budete-li si to přát, můžeme Vámi vybraný stříbrný šperkstříbrné náušnice, řetízek či přívěšek nechat pozlatit ryzím zlatem 585.

Naším mottem je:

„Tvořit originální a kvalitní šperky na míru dle Vašeho přání.“

Největší odměnou za naši práci je Vaše spokojenost a spokojenost těch, kteří byli našimi šperky obdarováni. Velmi nás těší, že jsme někoho udělali šťastným, a věříme, že naše ručně vyráběné šperky přinášejí těm, co je nosí, štěstí….

Šperky vyrábíme a máme většinou skladem v 1-2 vyhotoveních. Naší prioritou je kvalita, nikoliv kvantita. Preferujeme výrobu jedinečných šperků pro jedinečné ženy.  Náš sortiment stále měníme a doplňujeme tak, abychom vás inspirovali a nikdy nenudili :)

Kontakty pro Klenotnictví Tvé Šperky.cz, Brno

Web: www.tvesperky.cz

Mobil: 732 210 001

E-mail: info@tvesperky.cz

Adresa firmy:

Bačovského 2125/4
62800
Brno, Líšeň

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody