Domů Klenotnictví Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž

Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž

1848
0
Sdílejte
Náramek z Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž
Náramek z Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž
Rate this post
Náramek z Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž
Náramek z Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž

Zabýváme se internetovým prodejem esoterického zboží, čaje a kávy. Nabízíme kameny, minerály, vonné tyčinky, oleje, lampy, svíčky, korálky, tašky či šátky. Dále u nás najdete přírodní produkty Sallos a Energy, léčivé konopí, karty, amulety, sošky i dárkové krabičky.

Už od starověku se lidé domnívali, že drahé kameny mohou ovlivnit fyzické i psychické pochody v jejich těle. Vyráběly se z nich amulety, byly součástí lektvarů a to jak ochranných tak posilujících. Lidé věřili, že mají moc zahánět zlé síly, neduhy, chránit před uhranutím či uřknutím a pomáhají překonávat těžká období života. Ze staré Indie existují záznamy o výrobě výluhů a vod z různých drahých kamenů a jejich použití jak vnějším, tak vnitřním. Pozitivní vliv na energetické výstupy, čakry, je znám již z různých záznamů starého Egypta. Tělo je rozděleno do sedmi hlavních čaker, každá z nich ovlivňuje jinou část těla a má svoji barvu i kameny, které na ni působí. Šperky z nich neplnily jen okrasnou, ale i ochrannou funkci. Důkazem jsou třeba i královské klenoty, které krále nejen vhodně reprezentovali, ale chránili ho před zlem a zároveň podporovali jeho zdraví, duši i psychiku.

banner-colored-stones-600x315.png

O mnoho let později dokázal švýcarský fyzik Walter Starck, že elektromagnetické záření kamenů má stejnou frekvenci, jako chvění buněk v našem těle, proto mají schopnost je harmonicky ovlivňovat. Drahokamy jsou krystalickou formou čistých chemických sloučenin, které se nachází i v lidském těle, při použití k léčbě tedy působíme podobným na podobné. Jsou schopny pohlcovat, odrážet energii z planet sluneční soustavy a vyzařovat a vysílat ji poté do svého okolí, tedy i člověku, který je jejich nositelem a těmito energiemi jej ovlivňovat jak v pozitivním, tak i v negativním smyslu.

Podle Indů byly drahokamy stvořeny ze sedmi druhů světelných paprsků vysílaných ze sedmi planet sluneční soustavy, které byly převedeny do sedmi barev duhy. Každá planeta má k určitému kameni vztah prostřednictvím barvy a její barva se v kameni odráží

Kontakty pro Klenotnictví Zenovy-koralek.cz, Kroměříž

Web: www.zenovy-koralek.cz

Mobil: 603 365 958

E-mail: svetfantasie@email.cz

Adresa firmy:

Riegrovo náměstí 151/31
76701
Kroměříž

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 08:30 – 17:30
  • Úterý: 08:30 – 17:30
  • Středa: 08:30 – 17:30
  • Čtvrtek: 08:30 – 17:30
  • Pátek: 08:30 – 17:30
  • Sobota: 09:00 – 11:30
  • Neděle: Zavřeno