Domů Drahé kameny Larimar

Larimar

4516
0
Sdílejte
Rate this post

776px-LarimarLarimar se považuje za jeden z duchovních kamenů, které otevírají vstup do nových dimenzí a podporují evoluci na Zemi. Larimar vyzařuje lásku, přináší klid, vyrovnanost. Umožňuje nám snadno se dostat do meditačního stavu. Přirozenou cestou zvyšuje úroveň vědomí, přivádí tělo i duši do rovnováhy a harmonie s novými vibracemi. Odstraňuje falešné hranice omezující duchovně Já. Funguje jako průvodce duše po pravé cestě životem. Rovněž umožňuje spojení se světem andělů, rovněž s jinými světy. Jedna se o vynikající kámen pro ty, kteří hledají spřízněnou duši. Dokáže vyléčit rány, které pocházejí ze vztahů z minulých životů. Pomáhá nám převzít kontrolu nad vlastním životem, vzdát se role mučedníků. Pomáhá při pocitech viny a odstraňování strachu. Je vynikajícím pomocníkem v stresových situacích – pomůže vám zvládnout je s vyrovnaností. Podporuje tvořivost.

Rovněž je velmi nápomocný pro ženy, aby se lépe naladili na svou ženskost a obnovili jejich spojení s přírodou. Když Larimar položíte na zem, dokáže vyrovnávat nerovnováhu v hladině zemské energie a likvidovat vliv geopatogenních zón.

banner-colored-stones-600x315.png

Léčebné účinky Larimaru

Umožňuje zahájení samohojícího procesu. Pomáhá při problémech s krkem, s chrupavkami, odstraňuje bloky v hrudi, v hlavě av krku. Můžete ho přikládat na ztuhlé klouby nebo zablokované tepny. Po přiložení na bolavé místo rychle vytáhne z něj bolest. Používá se jako nástroj při reflexologii, neboť dokáže odhalit místo nerovnováhy a pročistit čakry.
Přiřazené čakry: podporuje činnost třetího oka, srdeční, korunní a krční čakru.

Informace o Larimaru

Barva Karibského moře skrytá v drahém kameni. Každý kousek Larimaru je jedinečný vzhledem k různým tónům modrozeleného a bílého zabarvení. Jediné naleziště tohoto drahého kamenu sopečného původu na světě je v Dominikánské republice. Objeven byl teprve nedávno v 70. letech a pojmenován je jména Lari a slovo moře Mar. Množství tohoto drahého kamene v dolech není známo a mnoho kopáčů Larimaru zahynulo při jeho hledání. Larimar je již od svého objevení spojován s tajemnou Atlantidou. Mnozí věří, že kousky Larimaru právě pochází nebo jsou částí tohoto ostrova.

Přívěšky a další sperky s larimarem

VIDEO: O Larimaru

Zdroj obrázku: SXC.hu

Sdílejte
Předchozí článekTopaz
Další článekKámen Onyx a náramky z něj