Domů Drahé kameny Prehnit

Prehnit

2818
0
Sdílejte
Rate this post

Prehnite-pf-0002Prehnit je velmi vhodný kámen pro léčitele a pro Feng Shui. Má velmi silný ochranný účinek pro tělo. Přináší klid, ochranu a je kamenem bezpodmínečné lásky. Harmonicky působí i na okolní prostředí svého nositele. Má revitalizační účinky a obnovuje okolní prostředí. Přináší poznání do souladu s přírodou a přírodními energiemi.

Prehnit proti depresím

Prehnit potlačuje noční můry, fobie a utkvělé představy. Je schopen řešit deprese a neurózy. Dává nám možnosti lépe relaxovat a meditovat, více využívat volný čas, myslet i na sebe. Zlepšuje vnímání a empatii. Pomáhá žít holisticky bez represí. Pomáhá nám nahlédnout do vyšší duchovní úrovne. Díky prehnitu si můžeme více uvědomit, že zdraví je důležitější než moc, peníze a sláva.

504px-Prehnite_Epidpte_editZajímavost: Je citlivý na teplo, proto se nenabíjí na slunečním světle, ale při měsíčním.

banner-colored-stones-600x315.png

Kde se prehnit těží?

Klasické naleziště je v JAR, Namibii, Austrálii i v Kanadě. Prehnit bývá zelený až nažloutlý nebo nahnědlý, může být průsvitný. Často bývají v jasně zeleném prehnitu inkluze černého Turmalínu.

Léčebné využití prehnitu

  • Potlačuje noční můry, fobie a utkvělé obavy.
  • Je schopen řešit deprese a neurózy.
  • Prehnit pomáhá při onemocnění ledvin a močového měchýře.
  • Stimuluje metabolismus tuků.

Tento krystal zapečetí Aurické pole ochranným štítem božské energie. Je užitečný při tvorbě ochranných hranic, protože dokáže harmonizovat celé okolní prostředí. Současně přináší klid a ochranu. Výborně účinkuje, když se položí do zahrady. Pomůže také proměnit váš domov doslova v svatyni zdraví. Prehnit přináší poznání, jak se dostat do souladu s přírodou a přírodními silami. Revitalizuje a obnovuje okolní prostředí.

VIDEO: Prehnit nalezený v Pakistánu

VIDEO: Prehnit nalzený v Mali

Zdroj obrázku: wikipedia.org