Domů Šperky Jak se šperky mění v čase

Jak se šperky mění v čase

1419
0
Sdílejte
Rate this post

prsten s rubínemStejně tak, jak se mění móda, líčení, které nás ženy přímo ovlivňuje, mění se tak i trendy módních doplňků, šperků, bižuterie. Trendy šperků se mění stejně jako kolekce oblečení, módní návrháři je vytvářejí tak, aby se doplňovaly.

Šperky oživí Váš outfit

Šperky jsou o stylu a eleganci, jako módní doplněk o nositeli mnoho řeknou svým zpracováním a designem. Výrazný šperk dokáže oživit nudný outfit. Současný trend je kombinování různých materiálů a stylů. V kurzu je výrazná bižuterie, zlaté šperky, šperky ze zlata, stříbra, ale i z chirurgické oceli. Velmi často najdete na jednom náhrdelníku kov, dřevo, smalt a to vše v kombinaci se spoustou řetízků. Kombinuje se vše, se vším. Vůbec nemusí ladit styl oblečení se stylem šperků.

Výběr šperků dle příležitosti a nálady

Při výběrů šperků je důležité snad jen jedno kritérium a to, na jakou příležitost či údálost si šperk chcete vzít, jinak se fantazii meze nekladou. Není nutné dodržovat módní řády, které jsou v časopisech či na internetu, naopak, můžeme doporučení porušovat, zaleží na stylu a odvaze nositelky. Dříve se tvrdilo, že při výběru náušnic je nutné dbát na tvar obličeje, omyl. Žena s kulatým obličejem si klidně může dovolit náušnice kulatého tvaru, důležité je rozzářit obličej a podtrhnout přirozenou krásu. Světlým typům sluší tmavé, výrazné šperky a naopak.

banner-colored-stones-600x315.png

Zkuste kombinovat

Nebojte se kombinovat, výběr je opravdu veliký. Specializované prodejny s bižuterií dnes nabízejí nepřeberné množství doplňků a mnohé působí opravdu luxusně. Stále oblíbené jsou šperky z chirurgické oceli, hypoalergenní a velice stylové. Pokud zvolíme klasiku v podobě zlatého šperku, neuděláme chybu, v kombinaci s výraznou bižuterií bude náš outfit stylový.

Starožitné šperky jsou in

Současný trend dává zelenou starožitným šperkům. Nebo alespoň ty, které starožitně vypadají. Kouzlo ruční práce, umění starých klenotníků se moc líbí i v dnešní uspěchané době. Na starožitné šperku je vidět kvalita a pečlivost, s jakou se vyráběl a vhodně doplní Vaše elegantní šaty.

Starožitný šperk může být doplňkem k jakékoliv příležitosti. Nenechte se ovlivnit předsudkem, že zlatý šperk z dávných let je jen pro dříve narozené a vyzařuje nudnost. Naopak, ukažete, že jdete s dobou, jste stylová a máte ráda kvalitní šperky.

Nakupujte kvalitní šperky

Zdroj obrázku: SXC.hu