Domů Šperky Originální šperky SWAROVSKI versus šperky ze SWAROVSKI ELEMENTS

Originální šperky SWAROVSKI versus šperky ze SWAROVSKI ELEMENTS

1509
1
Sdílejte
Rate this post

prsten-swarovskiInternet se přímo hemží nejrůznějšími šperky označenými jako Swarovski. Najdete zde stovky a tisíce náušnic Swarovski, tisíce přívěsků Swarovski a další nepřeberný sortiment. V takovém zmatku je možné se zorientovat jen velmi těžko a investovat peníze do šperku, který je skutečně kvalitní.

Všechny šperky označené jako Swarovski je v podstatě možné rozdělit do dvou kategorií:

Šperky Swarovski Original

Jedná se o jedinečné šperky kompletně vyráběny a osazovány krystaly Swarovski v dílnách této společnosti. Nová kolekce šperků Swarovski vychází dvakrát do roka – na jaře kolekce Spring / Summer a na podzim kolekce Fall / Winter plus označení příslušného roku. Kdekoliv na světě jsou tyto kolekce stejné. Všechny šperky jsou označeny labutí – na řetízcích u zapínání, na prstýncích na vnitřní straně okruží atd. Jsou dodávány v originálním balení, označeném bílým či stříbrným logem Swarovski. Krystaly jsou do šperků osazovány ručně, s nejvyšší pečlivostí a precizností. Ceny takových originálních šperků se pak obvykle pohybují v radu od několika desítek EUR nahoru.

banner-colored-stones-600x315.png

Šperky Swarovski Elements

Šperky se Swarovski Elements (čili Swarovski komponenty) jsou výrobky, ve kterých by měly být použity krystaly Swarovski a které mohou být i do jisté míry podobné originálním šperkem Swarovski, ale šperk jako takový může být vyroben prakticky kdekoliv a kýmkoliv. Výrobky by měly být označeny značkou „Made with Swarovski Elements“. Ceny šperků se Swarovski Elements se obvykle pohybují v řádech desítek EUR.

Vlastní krystaly Swarovski obsahují 32% oxidu olovnatého, čímž je zvýšena jejich tvrdost, čistota a zářivost. Kameny jsou navíc ošetřeny potahem ze speciálních chemikálií, které zvýrazní jejich lesk i mimo osvětlené vitríny. Některé šperky jsou upraveny technologií pro úpravu povrchu Aurora Borealis, která byla vyvinuta ve spolupráci s Christianem Diorem a která jim dodá ještě vyšší lesk.

Pokud si přejete získat kvalitní a jedinečný šperk, který při správném zacházení zůstane dlouho krásné třpytivý a lesklý, neodře se a nezčerná, který bude zářit tisícerými odlesk na denním i umělém světle jasem nesrovnatelně vyšším, než běžné šperky, pak volte nadčasový šperk z kolekce Swarovski.

Nakupujte bižuterii Swarovski:

VIDEO: Kolekce Swarovski jaro / léto 2013

Zdroj obrázku: SXC.hu

1 komentář

Comments are closed.