Domů Šperky Šperk nebo erotická hračka? Tak trochu oboje….

Šperk nebo erotická hračka? Tak trochu oboje….

1623
0
Sdílejte
Rate this post

eroticke-prstenyTak jako ve světě šperků, i ve světě erotických hraček vývoj pokračuje dopředu. Čím dál více takových předmětů je zaměřených na rozkoš žen. Umíte si však představit spojení obou fenoménů – šperků a erotických pomůcek dohromady? A nejde přitom o elegantní vibrátory, ale o něco, co můžete normálně nosit během běžných dnů jako módní doplněk a když dostanete chuť, kdykoliv to můžete použít k jinému účelu. Zaujalo Vás to? Čtěte dál.

Erotické prsteny

Vypadá to tak, že existuje něco jiného, po čem budeme toužit více než po diamantech. Jistá společnost z Milána vytvořila trošku zvláštní prsteny, které vypadají zajímavě a zároveň mají i své funkční využití – fungují jako sexuální hračky. Jedná se o sérii čtyř prstenů, z nichž každý je určen pro jiný druh stimulace nejcitlivějších oblastí. Prsteny jsou vyrobeny za stříbra a silikonu.

Co dokážou?

Prsteny vypadají elegantně a stylově, ale přitom jejich povrch dokáže ženám způsobit sexuální rozkoš. Silikonové kuličky a nitky jsou určeny na dráždění klitorisu a vstupu do pochvy, přičemž každý má jiné uspořádání silikonových kuliček či nití a každý z nich nás má obdařit jiným vzrušujícím pocitem.

banner-colored-stones-600x315.png

V případě, že je chceme použít ne jako módní šperk, ale jako erotickou pomůcku přitom stačí jediné – otočit prsten „očkem“ směrem dovnitř a přesunout na hrubší prst, nejlépe na ukazováček, který je při dráždění intimních partií nejzručnější. Dají se snadno omývat, tak je můžeme vždy udržovat v čistotě. Díky složitému designu nevypadají vůbec podezřele – nikdo by neuvažoval nad tím, že se dají použít i jinak a že neslouží jen jako zajímavé módní doplňky.

Pro potěšení žen

Výrobce se za svůj zajímavý nápad zasazuje i na internetových stránkách a povzbuzuje dámy k tomu, aby si užívali rozkoš bez ostychu: „Věříme, že pro ženy je vlastní potěšení stejně přirozené jako jakékoliv jiné funkce našeho těla … Vyvinuli jsme produkt, který počítá s používáním rukou na přirozenou a spontánní činnost, a to především se zaměřením na zkoumání těla a poznávání vlastního potěšení …“ Kromě toho výrobce trvá na tom, že tyto speciální prsteny nám mohou pomoci vylepšit životní styl.

Zatím se neprodávají

Pokud máte zájem o tyto netradiční prsteny, nemáme potěšující zprávu – zatím nejsou k dispozici v prodeji pro širokou veřejnost. Samozřejmě, výrobce počítá s podnikáním v této oblasti i na komerčním trhu, zřejmě to však ještě chvíli potrvá. Když se do stanou do volného prodeje, budeme si moci vybrat ze čtyř návrhů.

Výrobce očekává, že tento výrobek pomůže překonat ostych mnoha lidí při nákupu erotických pomůcek. V tomto případě totiž kupují šperk, nebo ne? Uvidíme, jestli budou oblíbenějšími dárky jak tradiční šperky, naděje tu je. Vždyť představa, že muž daruje své partnerce nejen zajímavý šperk, ale i rozkoš s ním zároveň je jistě vzrušující.

Vyberte si ze široké nabídky šperků

Zdroj obrázku: Indiegogo.com

Sdílejte
Předchozí článekVývoj ceny zlata
Další článekVývoj ceny stříbra