Domů Šperky Svatební prstýnky nejen z bílého zlata

Svatební prstýnky nejen z bílého zlata

1801
1
Sdílejte
Rate this post

prstýnek nejdrazsiSvatební prstýnky jsou velkým symbolem života, na kterém si dají záležet především ženy. Muži se dívají na svatební obroučky z trochu jiného pohledu. Měly by si však být vědomi několika základních faktů spojených se svatebními obroučkami.

Výběr svatebních prstýnků

Při výběru svatebních prstýnků je nutné se nejdříve rozhodnout pro materiál. Svatební obroučky z bílého zlata patří dlouhodobě k nejoblíbenější volbě. Bílé zlato má několik velmi zajímavých vlastností. Takové zlato je na rozdíl od běžného žlutého zlata velmi dobře leštitelné a dosahuje velmi vysokého lesku. Na bílé zlato se lépe osazují i ​​různé drahé kameny. Bílé zlato je vyráběno ze žlutého (ryzího) zlato pomocí různých příměsí. Zlato je vždy slitinou, kde jsou to právě příměsi, které rozhodují o barvě. Bílé zlato se vyrábí přidáváním niklu nebo paladia. S niklem jsou však spojeny různé alergické reakce, protože až sedmina populace má určitou formu alergie vůči tomuto kovu. Palladiu je vždy lepší volbou oproti niklu. V každém dobrém zlatnictví by měli vědět, za jakých okolností byl prsten z bílého zlata vyrobený.

banner-colored-stones-600x315.png

Svatební prstýnky z bílého zlata

Alternativou k zlatým prstenem jsou prsteny z chirurgické oceli. Hlavní výhodou těchto prstenů je jednoznačně cena. Prsteny z chirurgické oceli je možné koupit už za pár eur. Levné prsteny z chirurgické oceli přitom vůbec nemusejí vypadat špatně. Zdobené nebo kombinovat svatební obroučky jsou těší velké oblibě. Svatební obroučky je možné koupit v běžných zlatnictví a klenotnictví, nebo si je můžete koupit na internetu. Nakupování na internetu přináší několik podstatných výhod. Za největší můžeme považovat šířku výběru a pak i cenu. Svatební obroučky na internetu jsou zpravidla výrazně levnější než svatební obroučky prodávané v kamenných obchodech. Nevýhodou nákupu na internetu je to, že kupovaný zboží je možné si prohlédnout pouze na obrázku. Proto je na internetu třeba dávat mimořádný pozor na velikost svatební obroučky.

Vyberte si ze široké nabídky snubních prstenů

VIDEO: Jak vybrat svatební prsteny?

Zdroj obrázku: SXC.hu

1 komentář

Comments are closed.