Domů Drahé kameny Zlatnictví Redandcube, Brno

Zlatnictví Redandcube, Brno

2030
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Redandcube, Brno
Prsten ze Zlatnictví Redandcube, Brno
5/5 - (1 vote)
Prsten ze Zlatnictví Redandcube, Brno
Prsten ze Zlatnictví Redandcube, Brno

Zaručený servis. Spousta šperků z dovozu je neopravitelných a zákazník z rozpadlým šperkem pak chodí od jednoho zlatníka k druhému a všude slyší, že šperk nejde opravit. Všechny naše šperkyjsou opravitelné. Ručně fasované kameny.

V současné době se na trhu objevuje obrovská spousta zlatých a stříbrných šperků s lepenými kameny. Tyto šperky jsou nevyčistitelné, nesmí se namáčet do vody; když kameny vypadnou, po opětovném nalepení je oprava viditelná – hrůza. V našich špercích jsou všechny kameny ručně zafasované, tozn. že šperky se mohou namáčet, čistit a pokud by kamínek přece jen vypadl, je oprava velmi snadná a beze stop.

Kvalitní zapínání u náušnic. Tato disciplína je u dovezených šperků zvlášť problematická, jsou to leckdy jen nějaké háčky bez zajištění apod. U nás najdete šperky s klasickým zapínáním, tzv. na klapku, anebo na šroubovací balónek, u visacích náušnic máme 4 druhy zapínání a zákazník si může vybrat, jaké mu nejvíce vyhovuje.

banner-colored-stones-600x315.png

Dodělání ztracené náušnice. V případě, že by se Vám stala tato nemilá věc a ztratili byste jednu náušnici, problém snadno vyřešíme. Pokud je to náš výrobek, doděláme druhou bez navýšení ceny.

Podpora domácí výroby. Jak jinak bojovat s krizí, než nakupovat české výrobky. Ve firmách vyrábějících šperky v Asii jsou často v nelidských podmínkách zaměstnávány děti a to není hodno podpory.

Můžete si donést svůj vlastní materiál – zlato a ušetříte spoustu peněz. Pokud máte jakékoli staré zlaté šperky , zlomky apod., můžete je naprosto ideálně využít na výrobu prstenů. Takovéto využití vlastního zlata se vyplatí nejvíc. Na barvě zlata ani na ryzosti nezáleží, klidně můžete donést žluté a objednat si prsteny v bílém provedení apod.

Firma Vám na prsteny poskytne nadstandardní 3-letou záruku

Kontakty pro Zlatnictví Redandcube, Brno

Web: www.redandcube.cz

Mobil: 547 212 414

E-mail: info@redandcube.cz

Adresa firmy:

OC Campus Square
Netroufalky 16
625 00 Brno – Bohunice

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 10:00 – 20:00
  • Úterý: 10:00 – 20:00
  • Středa: 10:00 – 20:00
  • Čtvrtek: 10:00 – 20:00
  • Pátek: 10:00 – 20:00
  • Sobota: 10:00 – 20:00
  • Neděle: 10:00 – 20:00