Domů Zlatnictví Zlatnictví Ammolite, Praha

Zlatnictví Ammolite, Praha

1610
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Ammolite, Praha
Prsten ze Zlatnictví Ammolite, Praha
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví Ammolite, Praha
Prsten ze Zlatnictví Ammolite, Praha

banner-colored-stones-600x315.png
Každý šperk z naší nabídky je vyroben z jedinečného kusu Ammolitu, je tedy výjimečným originálem jak svou povrchovou strukturou, tak svým tvarem a zpracováním. V průběhu cca 15 let bude jediné naleziště vytěženo, cena Ammolite zřejmě poroste strmě vzhůru.
Více jak 65 miliónů let trvala proměna schránek Ammonitů, než dosáhly současného vzhledu, z kterého pečlivým opracováním vyrábíme šperky. Opalizující Ammonit byl oficiálně uznán jako drahý kámen Mezinárodní komisí pro barevné drahé kameny pod jménem Ammolit v roce 1981.
Ammolite je kámen plný mystiky, pozitivní energie, přitahující štěstí a prosperitu. Historicky byl vnímán jako symbol božstva a hluboké meditativní síly. Spojitost Ammolite s některými kulturami a náboženstvími naleznete v následujících článcích.

Členem klubu se může stát kdokoli, kdo projeví zájem a přihlásí se prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách. Každý měsíc probíhá speciální nabídka, většinou slevová akce na vybrané zboží, která bude interpretována a určena výhradně pro členy AFC. Budete pravidelně informováni o novinkách jak v oblasti dovozu kamenů a výroby šperků, tak v oblasti Ammolite a svět, informace z těžby a naleziště, zajímavosti a podobně. Chystáme seriál článků a vyprávění o Ammolite z pohledu vědeckého, mystického, léčivého vlivu, magických schopností, vše v návaznosti na znamení a dokonce i čakry.

Vzhledem k tomu, že vím, jak nepříjemné můžou být někdy časté ataky od různých dodavatelů, emailových či sms nabídek a podobně, můžete si způsob a četnost informací zvolit. Například jednou za 14 dnů emailem a podobně.

Kontakty pro Zlatnictví Ammolite, Praha

Web: www.ammolite.cz

Mobil: 603 206 547

E-mail: info@ammolite.cz

Adresa firmy:

Jaurisova 515/4
14000
Praha, Michle