Domů Zlatnictví Zlatnictví Petr Stinka, Mělník

Zlatnictví Petr Stinka, Mělník

3485
0
Sdílejte
Prsten ze Zlatnictví Petr Stinka, Mělník
Prsten ze Zlatnictví Petr Stinka, Mělník
Rate this post
Prsten ze Zlatnictví Petr Stinka, Mělník
Prsten ze Zlatnictví Petr Stinka, Mělník

Naše firma vznikla v roce 1991. Zabýváme se prodejem,opravami a výrobou šperků ve vlastní dílně. Po pěti  letech působení jsme se přestěhovali do stávající provozovny v ulici Legionářů.V prodejně nabízíme zlaté, stříbrné a ocelové šperky. Zlatnické práce jsou prováděny přímo na provozovně kvalifikovanou zlatnicí.

Snubní prsteny na zakázku

Nabízíme také velké množství snubních prstenů za přijatelné ceny, které vyrábíme na zakázku, dle našich vzorků, a  rovněž i podle Vašich návrhů. Některé vzory je možno vyrobit i z Vámi doneseného zlata. Vtomto případě zaplatíte pouze práci, což je u dražších prstenů výhodné. Totéž platí i u výroby šperků ze zlata,které vyrábíme také dle našeho vzorníku, či Vašich představ.

Výkup zlata

Pokud máte doma zlato, které nechcete přepracovat na šperk, můžete ho u nás také prodat. Opravy provádíme v horizontu jednoho až dvou týdnů a zakázky dle pracnosti. Pokud se rozhodnete nás navštívit, budeme se těšit.

Naše služby:

Zakázková výroba zlatých šperků

Vyrábíme šperky ze žlutého zlata, bílého i červeného zlata, které dodáme, nebo ze zlomkového zlata, které si zákazník dodá sám. Tato forma je pro zákazníky výhodnější, protože potom platí jen poplatek za práci.

banner-colored-stones-600x315.png

Snubní prsteny na zakázku

Našim zákazníkům často vyrábíme snubní prsteny na zakázku. Na vybrané druhy si může zákazník dodat své zlomkové zlato a zaplatit pouze práci. Je možné si vybrat ze spousty vzorků, které máme na prodejně Zlatnictví – Mělník k dispozici, nebo dle vlastního vzorku, nákresu či přání zákazníka.

Opravy zlatých a stříbrných šperků

V dílně, která se nachází přímo na naší prodejně provádí kvalifikovaná zlatnice veškeré opravy zlatých a stříbrných šperků. Přečtěte si více o opravě zlatých šperků a stříbrných šperků

Výkup Vašeho zlata

Pokud nechcete své zlomkové zlato přeměnit na jiný šperk, nabízíme výkup Vašeho zlata všech ryzostí, včetně dentálního, u kterého zajistíme určení ryzosti.

Kontakty pro Zlatnictví Petr Stinka, Mělník

Web: www.zlatnictvi-melnik.cz

Tel.: 315 625 424

E-mail: info@zlatnictvi-melnik.cz

Adresa firmy:

Svatováclavská 25/4
27601
Mělník
IČ: 13728571
DIČ: CZ6704291770

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 17:00
  • Úterý: 09:00 – 17:00
  • Středa: 09:00 – 17:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 17:00
  • Pátek: 09:00 – 17:00
  • Sobota: 09:00 – 12:00
  • Neděle: Zavřeno