Domů Zlatnictví Zlatnictví TIAMOND, Jihlava

Zlatnictví TIAMOND, Jihlava

2497
0
Sdílejte
Zásnubní prsten ze Zlatnictví TIAMOND, Jihlava
Zásnubní prsten ze Zlatnictví TIAMOND, Jihlava
Rate this post
Zásnubní prsten ze Zlatnictví TIAMOND, Jihlava
Zásnubní prsten ze Zlatnictví TIAMOND, Jihlava
Zlatnická dílna byla postupně budovaná od roku 2010 za účelem poskytovat rozšířené služby ve šperkařském odvětví.Výrobě šperků se zejména věnuje zlatnice Tereza Polanská a opravám šperků zlatník Lumír Wölfli. Společně se věnují návrhům šperků a jejich realizaci. Díky vzájemné spolupráci vznikají ojedinělé nápady s čistým designem. Šperky, které navrhují, se snaží kompletovat tak, aby byly co nejlépe nositelné.

Zakladatelka zlatnické dílny Tereza Polanská vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Turnově, která je jedinou šperkařskou střední školou v ČR. Dále absolvovala několik vzdělávacích kurzů jako Fasování – vsazování drahých kamenů, Rytí do šperků a Zkoušení drahých kovů. Zlatnice se každoročně zúčastňuje soutěže Šperk roku pořádaný v Praze, odkud si přivezla 3. místo v kategorii Komerční šperk.

Zlatník Lumír Wölfli vyučen v oboru zlatník-klenotník na Akademii Světlá nad Sázavou pod vedením Terezy Polanské.

banner-colored-stones-600x315.png

Tiamond – zlatnická dílna nabízí možnost nahlédnout přímo pod ruce zlatníků a tak si nenechat ujít zajímavý proces výroby šperků nebo jeho opravy.

NÁŠ CÍL:

Rádi bychom našimi šperky a službami oslovili nejen mladou ale i starší generaci. Snažíme se ke všem přistupovat individuálně dle požadavků a časových možností.

Nemáme pevně stanovenou otevírací dobu z důvodu, že se potřebujeme plně věnovat práci na výrobě šperků nebo opravách. Rádi si s Vámi sjednáme schůzku v naší zlatnické dílně a bez rušení se můžeme věnovat Vašemu přání.

Zajišťujeme výrobu, opravy, předělávky a čištění šperků. Nabízíme povrchové úpravy – rhodiování, zlacení, matovaní, patinování, rytí do šperků, výkup drahých kovů. V nabídce máme také šperky SWAROVSKI.

Kontakty pro Zlatnictví TIAMOND, Jihlava

Web: www.tiamond.cz

Mobil: 775 658 901

E-mail: info@tiamond.cz

Adresa firmy:

Lidická kolonie 2752/43
58601
Jihlava

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: Dle dohody
  • Úterý: Dle dohody
  • Středa: Dle dohody
  • Čtvrtek: Dle dohody
  • Pátek: Dle dohody
  • Sobota: Dle dohody
  • Neděle: Dle dohody