Domů Klenotnictví Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov

Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov

1896
0
Sdílejte
Mince z Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov
Mince z Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov
Rate this post
Mince z Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov
Mince z Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov

1. Přímý nákup a prodej

Nákup a prodej investičního zlata v podobě zlatých mincí a slitků zabezpečujeme od roku 2008. Navázali jsme obchodní spolupráci s nejvýznamnějšími producenty zlata v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Získané zkušenosti nám umožňují nabídnout nejlepší ceny zlata na českém trhu při zachování kvality prodeje. Zboží odebíráme přímo od výrobce nebo od prověřených obchodníků, garantujeme původ zboží a zpětný odkup. Zaručujeme diskrétní a bezpečné dodání. Osobní přístup ke klientům nám umožňuje posouvat nabídku a kvalitu služeb na vyšší úroveň.

Pokud byste měli zájem o zboží, které není momentálně není v naší nabídce, můžete se na nás obrátit telefonicky či e-mailem a velice rádi se Vám pokusíme požadované zboží také nabídnout.

2. Spořící produkt – ZLATO & SPOŘENÍ

Složitost ekonomické situace nejenom v České republice, neustále se zhoršující podmínky pří ochraně úspor občanů, jejich doslovné znehodnocování nás přiměli k přípravě spořícího produktu – ZLATO & SPOŘENÍ – který umožňuje každému z nás podle svých možností ukládat své peníze do fyzického zlata. Jedná se o ojedinělý produkt, který nabízí pouze naše společnost. Parametry související s produktem ZLATO & SPOŘENÍ :

banner-colored-stones-600x315.png
  • zlato po celou dobu své existence stabilně uchovává svoji hodnotu
  • za posledních pět let se cena zlata zdvojnásobila
  • hodnotu zlata nedokáže ovlivnit žádná vláda, žádná politická strana
  • zlato je osvobozeno od DPH
  • produktem ZLATO & SPOŘENÍ ušetříte až 50% ceny zlata o to je vyšší váš zisk
  • produkt obsahuje to nejlepší, co může klient od spořícího produktu očekávat – výše spoření podle momentálních možností klienta, zajímavý výnos, vlastnictví fyzického zlata, likvidita produktu, 100% diskrétnost, výnos je osvobozen od zdanění, žádné poplatky, produkt sám vyrovnává inflační tlaky a tím si přirozeně uchovává svoji hodnotu, je celosvětově obchodovatelný

To co nabízí náš produkt ZLATO & SPOŘENÍ Vám nenabídnou žádné produkty postavené na papírových bankovkách, žádné měny a už vůbec ne česká koruna.

3. Traders – obchodování

Komu je produkt určen.
Produkt je zajímavý pro investory, kteří mají zájem o nákup nebo prodej investičního zlata nebo stříbra (zboží) za cenu, kterou si sami určí, nemají však čas sledovat cenový nárůst nebo pokles tohoto zboží. Zadají cenu nákupu, za kterou chtějí zboží nakoupit a naše společnost tento požadavek zabezpečí, tj. nakoupí nebo prodá požadované zboží v čase, kdy bude jeho cena odpovídat ceně, kterou zadal investor (kupující).

Na závěr

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby náš zákazník byl spokojen. U všech mincí i slitků uvádíme přesné technické parametry, především složení a ryzost kovu. Denně aktualizujeme ceny zboží (podle aktuálního kurzu drahých kovů – aktuální fixing na londýnské burze je dostupný přímo na našich webových stránkách – na světových trzích a aktuálního kurzu koruny).

Kontakty pro Klenotnictví Auruminvest.cz, Chomutov

Web: www.auruminvest.cz

Mobil: 777 097 527

E-mail: info@auruminvest.cz

Adresa firmy:

Bachmačská 1046/5
43001
Chomutov

Otevírací hodiny:

  • Dle  dohody