Domů Klenotnictví Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí

Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí

2224
0
Sdílejte
Snubní prsten z Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí
Snubní prsten z Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí
Rate this post
Snubní prsten z Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí
Snubní prsten z Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí

Vyrábíme snubní prsteny od roku 1990. Nejdříve jsme začali s výrobou stříbrných šperků a poté jsme sortiment rozšiřovali o zlaté zboží včetně snubních prstenů. Všechny snubní prsteny jsou vyrobeny z 14-ti karátového zlata 585/000.

Na tomto e-shopu nejsou pouze prsteny naší produkce. Snažíme se nabídnout vše, co český trh nabízí. Zastupujeme nejvýznamější výrobce snubních prstenů z Česka, Slovenska a také některé zahraniční výrobce snubních a zásnubních prstenů.

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Realizujeme i pozdější úpravy snubních prstenů,jako je např. zvětšování, leštění apod.

Sortiment na našem e-shopu neustále postupně rozšiřujeme. Mezi nově přidané zboží patří zejména ) stříbrné náušnice , zlaté dětské náušnice a přívěšky. Věříme, že se vás naše nabídka zaujme a koupí se přidáte k tisícům našich spokojených zákazníků.

banner-colored-stones-600x315.png

9 pádných důvodů proč se rozhodnout právě pro nás

Ruční práce na míru – Snubní i zásnubní prsteny vyrábíme z velké části ručně a jsme tak schopni vám vyjít ve všem vstříc. (kombinovat vzory z různých prstenů, měnit materiáy, drahokamy apod.)
20 let zkušeností s výrobou snubních prstenů je zárukou, že váš snubní prsten bude přesně podle vašich přání.
Profesionální servisi po záruce. Poskytujeme záruku klasických 24 měsíců, ale i po jejich uplynutí vám provedeme servis za zvýhodněnou cenu, mnohdy i zdarma ;-)
kamenná prodejna ve Valašském Meziříčí. Naleznete zde nejen snubní a zásnubní prsteny, ale i velký výběr zlatých a stříbrných šperků.
flexibilní cena – můžeme vám cenu upravit dle vašich možností, například můžeme snížit tloušťku prstenu, nebo nahradit drahý materiál levnějším.
Krabička, vnitřní porytí a poštovnézdarma . Snubní prsteny vám zdarma pěkně zabalíme, poryjeme a pošleme! Toto zvýhodnění platí pro objednávky snubních prstenů v celkové výši nad 3000 Kč.
Vyrobili jsme přes80 000snubních prstenů a potěšili tak více než 40 000 šťastných párů
Nabízíme 1 000 druhůsnubních prstenů. V elektronickém obchodě jich nabízíme necelých 400, více jich naleznete v naší prodejně ve Valašské Meziříčí
Jsme výrobci a distributoři snubních-zásnubních prstenů a dalších vysoce kvalitních šperků

Kontakty pro Klenotnictví Snubaky.eu, Valašské Meziříčí

Web: www.snubaky.eu

Mobil: 608 770 241

E-mail: ivolasak@snubaky.eu

Adresa firmy:

Náměstí 9/7
75701
Valašské Meziříčí