Domů Šperky Dotyk zlata od Frey Wille

Dotyk zlata od Frey Wille

2120
0
Sdílejte
Rate this post

zlatoZlato je jeden z nejdražších kovů; vysoce ceněný po celé věky věků jako symbol luxusu, jasnosti a bohatství. Právě proto si ho klenotnická firma FREY WILLE zvolila za ústřední prvek pro odpočítávání svého 60. výročí. K tomuto výročí připravila dárek pro své přívržence v podobě dvou kolekcí z jemného emailu a zlata – právě včas před velkolepými Vánocemi 2010. Přesněji, jde o kolekce z 18-kt masivního zlata a kolekce Lumière, které jsou opravdu skutečným luxusem.

18-kt kolekce

Základem 18-kt kolekce je masivní osazení 18-kt zlata, doplněného o lesklý email, bohatý na umělecké vzory. Představuje dokonale zarážející rovnováhu mezi těmito dvěma elementy. Luxusní provedení kolekce je výsledkem mnoha let vývinu šperkařských technik.

banner-colored-stones-600x315.png

Lumière

Kolekce Lumière rozšiřuje možnosti využít zlata. Je souhrou mezi diamanty, zlatem a emailem. Diamanty jsou zářivé jako vánoční světýlka. Najdete je v prstenech Lumière, kde tvoří oslnivý pás z šesti, osmnácti, nebo třiceti diamantů. Jediný brilantní diamant dodávající půvab a šarm je v samém centru Lumière prstenu – Luna Piccola. Vhodným doplňkem jsou náušnice Luna Piccolissima ve tvaru padající kapky z lalůčku ouška. Případně přívěsek Luna Piccola, který je rozšířením velmi oblíbené Luny pěn verze. Vyjímá se skvělou možností výběru ze tří nebo deseti zářivých diamantů umístěných na řetízkovém klipu. Celý set doplňuje proslulé zlato a barevně zářivé a svěží umělecké návrhy od FREY WILLE.

Zlato, diamanty a hedvábí

Pociťte i vy jejich smyslný dotek, najděte si svůj osobní šperk od Frey Wille. Frey Wille vytvořil moderní a nádherné šperky se zaměřením na design a spojitost „šperk-email-technika“. Náš vlastní tým umělců, designérů, zlatníky a odborníků na email vytváří úzkostlivě tvořící kolekci plnou pocitů a koncepce.

Precizní kousky šperků jsou tvořeny s láskou, propojených speciálním přístupem k životu, s unikátností materiálu a individualitou nošení. Frey Wille věří v studium zájmů lidí. Zkoumáním pocitů a věnováním času zachytily tyto komplexní souhrny a věnovali tyto pocity do každého kousku našeho šperku. To je filozofie Frey Wille. My všichni máme pocity.

Každý z nás čelí různým pocitům každý den. Zaměstnáním přes 450 zaměstnanců po celém světě, zaručuje Frey Wille společné porozumění lidskosti a cesta jakou prolíná naše upřímné ideologie přes jemný email, který nás všechny spolu spojuje.

VIDEO: Šperky Frey Wille

Zdroj obrázku: SXC.hu

Sdílejte
Předchozí článekBvlgari
Další článekŠperky na den i k večerní róbě