Domů Šperky Masivní šperky a bižuterie jsou stále oblíbené

Masivní šperky a bižuterie jsou stále oblíbené

1662
0
Sdílejte
Rate this post

masivni-prstenMódní přehlídky haute couture jsou vždy ztělesněním toho největšího luxusu v oblasti módy i doplňků, a nadcházející sezóna podzim / zima 2013/2014, logicky, nebude výjimkou. Kromě krásných šatů, na kterých mohou mnohé dámy oči nechat, však na nich podstatnou roli hrály i detaily. A k takovým detailům patří i šperky.

Běžné smrtelnice o nich mohou pouze snít, ale šperkařské divize světoznámých módních domů předvedli kousky, o které se poperou solventní módní fanatičky spolu s manželkami ruských miliardářů.

A jakoby jen tak mimochodem, udali trendy pro vývoj designu šperků a bižuterie na následující sezónu. Už na první pohled je jasné, že masivnost se tlačí opět na první místo. Hned na druhé se dostává kombinace různých barev či dominance jednoho velkého drahého kamene v rámci šperku. Přesvědčují nás o tom výtvory Dior, Chanel, Bvlgari či Louis Vuitton.

Třešničkou na dortu je superluxusní pouzdro na telefon od designového domu Savelli. To je však již zbytečný přepych. Nejedna žena by se zajisté „uskromnila“ i s prstenem či náušnicemi …

banner-colored-stones-600x315.png

Současný trend říká, že šperk už nemusí být jen nenápadným doplňkem, ale skutečným klenotem, který dodá oblečení a celkovému outfitu ten správný šmrnc. Výrazné šperky si odříká mnoho žen, protože se bojí, že budou až příliš nápadné. O to ale v nejmodernějších módních trendech jde!

Bohaté korále a velké kameny přitahují pozornost, stejně jako náhrdelníky se zvířecími motivy a náušnice až na ramena. Každá žena by je měla nosit s tímto vědomím a náležitě je vystavovat odiv.

Šperkům přizpůsobte oblečení

Při jejich nošení platí však důležitá zásada. Nesnažte se masivní šperky přizpůsobovat oblečení, ale právě naopak. Pokud vám na krku visí výrazný doplněk, oblečení postačí zcela jednoduché. A šperky by se neměly vzájemně kombinovat.

Vyberte si ze široké nabídky šperků

VIDEO: Podívejte se na masivní prsten s brilianty

Zdroj obrázku: SXC.hu