Domů Šperky Šperky na stehna – nový trend

Šperky na stehna – nový trend

3180
0
Sdílejte
Rate this post

stehna-šperkyKaždá žena se ráda zdobí, i když možná na to nemá mnoho času nebo tomu nevěnuje až takovou pozornost. Chcete-li být výstřední, upozornit na svou originalitu a také na své krásné stehna je zde nejnovější hit: řetízky na stehna! Pozor, podobně jako v případě náramků na nohy, i tyto šperky jsou připisovány ženám, které mají velký sexappeal, takže nedivte se, že se budou po vás dívat muži ještě více!

 

Ozdobte svá stehna šperkem!

Řetízky, náhrdelníky, náramky – kdo by si myslel, že se ještě dá vymyslet jiná forma jak se zkrášlit? Nejnovější módní trend to dokázal – přináší řetízky na stehna, případně na celou délku nohou. Nekonvenční šperk je na světě poměrně krátce a už dokázal rozpoutat velkou bouři na sociálních sítích .

banner-colored-stones-600x315.png

Skvělé na tomto šperku, který je obvykle tvořen jako několik řetízků vodopádově spuštěných z hlavního řetízku je i to, že jej můžete nosit na různé styly a různým způsobem. Stříbrné, zlaté, měděné nebo řetízky v metalických barvách se dají nosit na holou nohu, ale i na punčošky, legíny nebo dokonce i na džíny. Pozornost těmito zajímavými šperky před pár týdny poutalo i několik světoznámých tváří, například Vanessa Hudgens a Lindsay Lohan.

Sehnat se dá například prostřednictvím některých internetových obchodních sítí a dostanete ho v různých druzích již od dvou eur. Některé druhy se připínají na spodní prádlo podobně jako podvazky, jiné na řetízek kolem pasu, která je jejich součástí.

Vyberte si ze široké nabídky šperků

VIDEO: Inspirujte se – řetízek na stehně

VIDEO: Jak takový šperk vyrobit

Zdroj obrázku: SXC.hu