Domů Šperky Moderní šperky, které jsou v kurzu

Moderní šperky, které jsou v kurzu

1787
0
Sdílejte
Rate this post

sperk1_4Toužíte po originálním šperku, který bude opravdu jedinečný? Chcete šperk, který bude okouzlující i za 10 let? Chcete krásu, kvalitu a dokonalost za nevelké peníze?

Velmi módní záležitostí letošní letní sezóny jsou šperky ozdobené tzv. Muránským sklem různých tvarů a barev. Nejen v této sezóně platí pravidlo, že čím extravagantnější a originálnější, tím lepší. Do pozornosti Vám dáváme exkluzivní Americké šperky, které navrhl uznávaný designer Alan Koulian, ve světě známý také jako Alan K., který svou prací dlouhodobě přispívá do rozmanitého světa šperků. Šperky ze série Millefiori a Millacreli jsou veselé, hýří pestrými barvami a krásnými vzory. Tyto šperky jsou vyráběny výhradně ručně, což každému kousku zaručuje osobitost a jedinečnost. K výrobě se používá tzv. Murano sklo, s jehož výrobou začali ještě ve starověkém Římě.

banner-colored-stones-600x315.png

Slovo Millefiori v doslovném překladu znamená tisíc květin. Malé části zformovaných barevných tyčinek jsou položené vedle sebe, aby po zalití čirým sklem splynuli do krásné malé mozaiky.

V sérii Millacreli jsou květiny Millefiori navíc kombinované s barevnou pryskyřicí, která umocňuje krásu a honosnost každého kousku. Jako v každé sérii od Alana K. se používá pouze prvotřídní rhodiované stříbro bez obsahu niklu.

Rhodium dodává těmto šperkům krásný lesk a vzhled bílého zlata, hlavně zamezuje stříbru dlouhou dobu korodovat tzv. . černat !

Nepochybně zajímavé jsou také šperky ze série Designo, které tvoří odolná lesklá pryskyřice podobná porcelánu kombinovaná se stříbrem ryzosti 925/1000 , které je opatřeno vrstvou rhodia .

Při zhlédnutí na tyto šperky netřeba zdůrazňovat, že jejich vlastnictvím získáváte kousek jedinečnosti, nezaměnitelnosti a extravagantnosti, kterou na Vás určitě nikdo nepřehlédne. A právě letní sezóna s sebou přináší mnoho příležitostí jak zazářit!

Mějte na paměti, že kvalitní šperk je jako první láska, zůstane na celý život!

Zdroj obrázku: SXC.hu