Domů Drahé kameny Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice

Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice

1830
0
Sdílejte
Diamantové náušnice ze Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice
Diamantové náušnice ze Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice
Rate this post
Diamantové náušnice ze Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice
Diamantové náušnice ze Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice

VVDiamonds vstoupilo na evropský diamantový trh v roce 2011. Za velice krátkou dobu se nám podařilo díky bezkonkurenčním cenám upevnit pozici jednoho z předních diamantových prodejců v České republice a na Slovensku.

V září roku 2014 se nám ve spolupráci s našimi zahraničními partnery podařilo stát členem izraelské diamantové burzy, což nám napomáhá k dalšímu rozvíjení našich služeb. Naši zákazníci si mohou být vždy jisti, že jejich zboží nakupují přímo z centra diamantového obchodu bez dalších zprostředkovatelů.

banner-colored-stones-600x315.png

Činností je nákup a prodej přírodních diamantů s mezinárodně uznávanými certifikáty. Velkoobchodním partnerům nabízíme prodej necertifikovaných diamantů od 0.005ct, které máme rovněž připraveny k okamžitému dodání skladem. V roce 2015 se náš sortiment rozšířil i o drahé kameny, které vždy nabízíme s mezinárodně uznávaným certifikátem IGI a GIA. Rádi Vám zajistíme následnou výrobu českého ručně vyráběného šperku za velmi příznivou cenu.

Jednou z hlavních služeb firmy VVDiamonds je prodej investičních diamantů, které nabízíme hluboko pod cenou Rapaportu (velkoobchodní ceník diamantů). Samozřejmostí je osobní přístup k zákazníkovi a poradenské služby s výběrem vhodného diamantu či utvoření diamantového portfolia.

U všech námi nabízených diamantů Vám garantujeme nejnižší cenu na trhu v České republice a Slovensku. Našimi naprosto bezkonkurenčními cenami jsme si natolik jisti, že pokud naleznete u jiného velkoobchodního prodejce diamantů nižší cenu za diamant, než je tomu u nás, snížíme cenu diamantu tak, abychom byli nejlevnější. Na všechny diamanty a drahé kameny poskytujeme 14-ti denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, aby pro Vás byl diamantový obchod bezpečným a příjemným zážitkem.

Kontakty pro Zlatnictví VVDiamonds, České Budějovice

Web: www.vvdiamonds.cz

Mobil: 721 639 954

E-mail: podpora@vvdiamonds.cz

Adresa firmy:

Žižkova tř. 309/12
37001
České Budějovice 6
Evropská gemologická laboratoř:
Břehová 202/4
Praha 1