Domů Šperky Šperky s Braillovým písmem! Překvapí Vás..

Šperky s Braillovým písmem! Překvapí Vás..

1399
0
Sdílejte
Rate this post

braill-sprkyA opět tu máme novinku, kterou jsme zde ještě neměli a dost pravděpodobně ji ani neznáte. Snaží se upoutat jedinečností a oslovit tak co nejvíce zákazníků. První hit s sebou navíc nese i další poselství. Odkazuje na svět nevidomých a i touto cestou nám připomíná, aby k nim lidé nebyli tak lhostejní.

Odsouzeny k úspěchu

Prsteny a náhrdelníky zdobené různými kamínky nejsou ničím výjimečným. Většinou jsou však tvarovány do různých obrazců nebo jimi jsou šperky poseté jen tak, bez jakéhokoliv záměru.

Toto se však rozhodli nyní změnit a nabídnout něco nového a netradičního. A tím jsou šperky zdobené Braillovým písmem.

banner-colored-stones-600x315.png

„Braillova bižuterie je nenápadná, ale i tak přitahuje oči. Naši zákazníci mají rádi, pokud prostřednictvím svých doplňků řeknou nějaký příběh a Brailleovy kousky ho určitě mají. Naše prsteny nejsou jen stříbro s kousky rubínů, mluví totiž o lásce,“ pro Stylelist řekl Matt Lauzon, jeden z představitelů firmy, která šperky nabízí. Hladké plochy jsou doplněny o slova, která jsou všeobecně populární. Koupit si tak můžete lásku či štěstí, ale i vlastní jméno. Prstýnky a přívěsky se vyrábějí v levnější verzi ze stříbra a vzácných kamínků nebo v dražší z bílého zlata a diamantů. Okamžitě po jejich posunutí do prodeje byl o ně obrovský zájem.

Na požádání se přidává dokonce vámi zvolené slůvko, takže k dispozici jsou tisíce možností. Obrovský hit se i proto stal zejména oblíbeným námětem na dárek a oslovuje velmi široké spektrum zákazníků ve věku mezi 20 a 50 let.

Zdroj obrázku: Wikipedia.org