Domů Šperky Pleťové masky ze zlata, perel, platiny i diamantů

Pleťové masky ze zlata, perel, platiny i diamantů

1233
0
Sdílejte
Rate this post

perlyBěžné smrtelníky zřejmě ani ve snu nenapadne, čím vším by mohly dopomoci svému zevnějšku, aby se alespoň o kousek přiblížili k dokonalosti. Zatímco my se spokojíme s exkluzivitou v podobě medové, čokoládové nebo květinové masky na obličej, horních deset tisíc hledá něco jedinečnejšího. A věřte tomu, že různé drahé kovy a jiné cennosti umí pomoci jejich kráse podstatně efektivněji než tyto obyčejné suroviny. Pojďte si tedy podívat, jak bojují se stárnutím zmiňované drahocennosti.

Zlato

Tento přehled začínáme aktuální velmi ceněnou komoditou. Jednotlivé procedury s využitím zlata v blízké době sice trošku zdraží, ale kvůli tomu výsledku můžete přimhouřit oko. Tento kov je vynikající antioxidant a doporučuje se využívat zejména pro zralejší dámy. Účinně bojuje s vráskami a pleti dodává jasnější barvu. Zároveň vás dokonale zbaví všech nečistot a uleví i ucpaným pórům.

Zejména kvůli ceně se používají spíše různé kombinace s jinými složkami, které jsou dostupnější pro široké vrstvy. Pozitivem však je, že díky tomuto způsobu se může ještě více zvýšit účinnost zlata. Ty čisté verze, které mají i vysoký počet karátů, se cenově při jedné proceduře šplhají až do výše stovek eur. V tom případě vám budou na pleť přikládat tenoučké plátky ze zlata, které se přitisknou na vaši tvář a nechají se potřebný čas působit.

Stříbro

Přesto, že v nabídce kosmetických salonů se nachází velmi zřídka, má o to lepší reakci s vaší pokožkou. Využívá se totiž zejména na záchranu komplikovaných stavů, kdy je pleť velmi zanícená. Dostali jste nějakou infekci nebo vám znepříjemňují život časté hnisavé vyrážky?

Zajděte pak do salonu nebo případně do obchodu a hledejte produkty s využitím mikročástic stříbra rozemletých na jemňoučký prach, který se pak smísí s nějakými krémovými přídavky. Taková směs má antibakteriální účinek a výborně pleť léčí a vrací jí původní krásu. Zároveň ji hloubkově vyčistí a vytvoří ochranný povrch, který zabrání opětovnému působení mikroorganismů. Stříbro se používá i jako součást antiperspirantů, když účinně bojuje proti nepříjemnému zápachu.

banner-colored-stones-600x315.png

Platina

Tajemství mládí se prý ukrývá právě v tomto drahém kovu. Na rozdíl od zlata se používá spíše v práškové formě. Sypká hmota se přimíchává do různých přípravků a ty dodají pleti nádherný vzhled, který je viditelný již po prvních procedurách. Nejprve se aplikuje přímo na pokožku a následně pomocí tepelných přístrojů se vmasíruje do jejího hloubky, aby ji dokázala vyživit už v jejích zárodcích.

Nejlepší salony ve světě nabízejí celé série výrobků, s nimiž pak dělají procedury za pro nás hříšné peníze. Platina působí na nás zároveň jako malý detox. Z pleti vytáhne všechny nečistoty a tímto trikem jako kdyby ji znovu zrestartovala. Preventivně se může používat již od třicítky, ale vhodnější je nechat si ji jako bonus pro vyšší věk. Také působí i protizánětlivě a v některých případech se doporučuje i k léčbě dlouhodobých problémů s akné.

Diamanty

Skutečně velké množství reklam se spoléhá na úspěšný trik v podobě zakomponování diamantů do jejich výrobků. Pokud však chcete využít jejich opravdový lesk a dodat tak vaší vizáži jedinečný efekt, nenechte se nachytat na takové lži. Protože pouze drahé produkty si mohou dovolit jejich přídavek, který vám pak zaručí takový výsledek, jak vám slibují. Diamanty se používají také v kosmetických salonech, kde jejich působení má zaručit lepší vstřebání přídatných látek a také zbavení se všech toxinů, které vás zatěžují. Velmi oblíbeným způsobem jejich aplikace je masáž. Ale diamanty se mohou rozdrtit i na jemný prášek a tak nanést na pokožku. Ta se pak více rozjasní a také vám zajistí lepší elasticitu.

Perly

Účinek této vzácnosti je v udržování vlhkosti pokožky. Dokonale ji hydratuje a dodá jí zároveň dostatek minerálů a vitamínů. Ze všech těchto drahocenností má nejpestřejší nabídku ochranných látek, což se odráží i při vynikajícím působení na zanícenou kůži. Zároveň sjednocují její barvu a odstraňují všechny nečistoty. Perly tvář výborně vyhlazují a úspěšně bojují i s prvními vráskami.

Vyberte si tu pravou pleťovou masku pro Vás

Zdroj obrázku: SXC.hu