Domů Šperky Swarovski: Změní váš pohled na bižuterii

Swarovski: Změní váš pohled na bižuterii

1372
0
Sdílejte
Rate this post

swarovski-sperkyFirma Swarovski, která nás obšťastňuje svými výrobky už pár let, se vypracovala díky svému zakladateli z malého obchůdku na obrovský koncern. Z obyčejné bižuterie najednou udělal lákavý produkt, který je známkou prestiže. Jednotlivé kousky jejich kolekcí jsou mimořádně oblíbené kvůli tradičnímu stylu zpracování kamenů a inovativnosti, kterou přinášejí s novými trendy. Velmi žádoucí je i jejich kombinace s oblečením známých značek, kde jimi návrháři zdobí některé exkluzivní modely.

Zázrak je v jejich dostupnosti

Častou otázkou mezi lidmi zabývajícími se módou je, proč se stal právě Swarovski takovým fenoménem. Přitom jeden z jeho trumfů je velmi jednoduchý. Tkví totiž v dostupnosti jejich výrobků. Zatímco majetnější klientela si může dovolit šperky vyráběny přímo jejich šperkaři a zdobené dražším krystalem, pro ty ostatní zde zbývá alespoň levnější verze.

V tomto případě jde většinou o doplňky vyráběny s méně kvalitním křišťálem, který je však také opracovaný stejným způsobem jako jeho dražší kolega. Tento se navíc může kombinovat i s chirurgickou ocelí a stává se z něj tak ozdoba přístupná opravdu téměř pro každého. Vše je navíc dobře podporováno silnou strategií firmy, která tkví na renomé, které vybudoval ještě její zakladatel. Když se řekne Swarovski, každé ženě proto zazáří oči a hned ví, že bude obdarovaná dobře známou kvalitou.

banner-colored-stones-600x315.png

Hitem jsou výrazné náhrdelníky

Čelní představitelé Swarovski se rozhodli nabízet svým klientům vždy dvě linie produktů. První tvoří tradiční doplňky, kterými nikdy nic nepokazíte a osloví i široké spektrum zákazníků. Ty pak pravidelně doplňují sezónními novinkami. Nejnovější kolekce má tři hlavní hity. Výraznou roli hrají objemnější náhrdelníky.

Zaměřte se raději na kousky, které se stanou dominantou celého outfitu a zaujmou svou majestátností. Určitě zdařilou sérií je i glamour edice, která přináší příjemný nádech retra s elegancí. A když chcete zcela vyniknout, zaměřte se na hvězdičky. Ty jsou častým motivem všech šperků této značky a přinesli do ní trochu zimního dotyku.

Swarovski mají i vlastní muzeum

Další pocta se jim dostala v podobě exkluzivního muzea, které se nachází v rakouském městě Wattens. Nevedou tam jen kroky milovníky známé značky, ale i zvědavců, kteří se chtějí dozvědět něco více o rozruchu, který se kolem těchto šperků vyvolává. Právě procházka různými místnostmi, které mají místy futuristický vizuál a jindy vás provedou historií firmy a ukáží pár luxusních výrobků, jejich lze také chytí do sítě chytlavých novinek. Všechna ta blyštící se krása nenechá klidnou žádnou módní dračici. A kdyby to náhodou zlákala i vašeho partnera, tak vězte, že Swarovski vyrábí i pánské kolekce a o dárky na jeho svátky máte postaráno.

Vyberte si z náhrdelníků Swarovski

VIDEO: Muzeum Swarovski

Zdroj obrázku: SXC.hu