Domů Šperky Nejoblíbenější šperky celebrit – bez nich ani na krok

Nejoblíbenější šperky celebrit – bez nich ani na krok

1506
0
Sdílejte
Rate this post

I když se to možná nezdá, ne všechny dámy touží po nádherných a objemných ozdobách, které zdokonalují jejich outfity. Ze všech celebrit jmenujme například Evu Longoria, která po výrazných doplňcích sáhne jen někdy, raději se snaží okouzlit dokonalým stylingem. Ale o těchto dámách dnes řeč jistě nebude. Na mušku jsme si vzali právě ty hvězdičky, pro které se staly šperkové doplňky charakteristickým znamením.

beynoce

Beyoncé

Jednou z průkopnic šperkového stylingu je i tato popdiva. Vždy skvěle nahozená a důmyslně promyšlená vizáž do posledního detailu. Jako první zpopularizovala dlouhé náročné náušnice, které zaráželo i jejich váhou. Právě kvůli ní se jí začaly deformovat ušní lalůčky, takže postupně začala z tohoto hitu ustupovat. Velmi vkusný šperk značky Lorraine Schwartz, který sestával z oblého náhrdelníku s visícími kropenatý ozdobami, předvedla na akci Zlatý globus. Vše bylo vytvořeno z drahokamů, které zvyšovaly hodnotu doplňku.

rihana

Rihanna

A opět tu máme další módní ikonu. Rihanna vnesla do showbyznysu svěží vzduch, který sestával i z částeček příjemných šperkových kreací. To, po čem nejčastěji sahá, je originalita. Nemusí jít o drahé verze od prominentních návrhářů, hlavně že jde o designérský zajímavý model. Mezi její nejcharakterističtější počiny v této oblasti patří objemný perlový šperk, který předvedla spolu s jednoduchým černým kostýmem. Sestával z několika náhrdelníků z větších a menších kuliček, které dokonale osvěžili její outfit.

banner-colored-stones-600x315.png

jesicca

Jessica Alba

Na rozdíl od pěveckých hvězd, herečky se v tomto směru nedokáží realizovat natolik, jak jejich kolegyně. Jessica Alba však nikdy nepřehlédne příležitost, na níž by nepředvedla některou ze svých proslulých sad. Vkus této mladé dámy se pohybuje na hranicích moderní elegance. Decentní skloubení jednotlivých kousků s oblečením předvedla i na hudebním předávání cen. Náhrdelník ve staroegyptském stylu byl sestaven z bílého a žlutého zlata, se kterým ladily i designové náramky.

sarah

Sarah Jessica Parker

Filmová, ale i reálná módní guru světového showbyznysu se také proslavila několika zajímavými kousky. U ní padá důraz většinou na různé náhrdelníky. Libuje dlouhé řetízky s moderním nádechem, přičemž vždy přinese něco zajímavého. Takovým byl i kousek, který sestával ze tří řad kamínků spojených na řetízku. Kolem nich bylo navíc lemování v podobě trojúhelníkového výčnělku, který imitoval volně visací šátek.

 

 

 

 

 

Vybírejte si zajímavé šprky, podobně jako celebrity

Zdroj obrázku: Diva.sk