Domů Šperky Šperky pro nekonečné štěstí a zdraví

Šperky pro nekonečné štěstí a zdraví

1350
0
Sdílejte
Rate this post

PENTAX ImageMyšlenka, že některé kusy šperků mohou léčit a chránit svého nositele může znít absurdně, ale stále se ani nepotvrdilo, že talismany a amulety jsou zcela zbytečné. Člověk je používá od své pradávné existence. Po generace nás dokonce provázejí dokola tytéž magické a rituální kusy.

Boží ochrana drahých kamenů a šperků?

Například katolíci, kteří nosí růženec nebo krucifix jako náhrdelníky věří, že jimi mohou vyvolat boží ochranu, neboť nosí samotného Boha. Lidé nosí snubní prsteny jako připomínku závazku, aby si udrželi naživu jejich vzájemnou lásku. Proč by pak nebylo možné, aby nás šperky i uzdravovaly?

„Pro klid a dobré zdraví potřebuje naše tělo vnímat pouze pozitivní formy energie“ říkají terapeutičky. „Můžeme ji získat z různých zdrojů, ze zdravé výživy a cvičení, z lásky, náklonnosti, i od dobrých přátel, či pozitivně naladěných talismanů.“

Bohužel tam, kde je pozitivní, je také negativní energie. Strach, stres, hněv, nenávist a zklamání jsou všechny formy negativní energie. I když se vědomě snažíme zapomenout na ně, naše tělo si pocity ukládá v energetických centrech do čaker. Příliš mnoho negativní energie vede tělo k chorobám.

banner-colored-stones-600x315.png

Léčení šperky

Nošení šperků se symboly s vyrytými posvátnými slovy a vyrobenými podle geometrických tvarů, které nacházíme v přírodě prý usnadňují proces našeho psychického a fyzického hojení. Snaží se obnovit rovnováhu a odplavit nahromaděnou negativní energii z těla pryč. Posvátná slova umožňují naší mysli stát se otevřenější a vnímavější k uzdravení. Tělo pak reaguje na novou energii a používá ji pro vlastní léčení.

Co je orgonit?

Kromě šperků, které nám umí zharmonizovat čakry existují i ​​další magické pomůcky, tzv. orgonity. Orgonit je energetický harmonizér a transformátor negativní energie, kterou bereme nejčastěji ze svého okolí. Funkcí orgonitu je natahovat do sebe negativa a svým speciálním složením všechno změnit na pozitivní energii, která ve výsledku člověku pomáhá a dodává mu vitalitu.

Orgonit se obvykle skládá z organické směsi (pryskyřice), z množství malých kovových částic, i kamenů jako jsou krystaly. Každá jedna složka plní svou čisticí a transformační funkci. Orgonity obohacené o krystal mohou využívat vibrace těchto léčivých kamenů a zvyšovat jeho účinnost.

Orgonit pracuje s jemnou všudypřítomnou energií, je schopen ji neutralizovat a transformovat na takovou, která nezatěžuje lidský organismus ani psychiku, ale stále se nedá změřit běžně dostupnými přístroji. I proto, že člověk stále nedokáže dobře pochopit a vnímat jemnohmotný svět kolem nás a jeho energie.

Orgonitové přívěsky a amulety mají za úkol působit jako osobní harmonizér, chránit auru, ovlivnit čakry. Orgonity mají silné i regenerační účinky, zlepšují spánek, čistí vodu, ba dokonce mohou prodloužit trvanlivost a kvalitu potravin!

Zdroj obrázku: SXC.hu

Sdílejte
Předchozí článekHematit – kámen štěstí
Další článekHeliotrop