Domů Drahé kameny Drahokamy a jejich léčivé vlastnosti

Drahokamy a jejich léčivé vlastnosti

1731
0
Sdílejte
Rate this post

lecive-kameny-img-zlatMají drahé kameny opravdu léčivé vlastnosti? Dokáží nás nabít energií? Podívejte se na přehled drahokamů a jejich pozitivních vlastností na lidské zdraví.

AKVAMARÍN

Akvamarín se dá uplatnit v prevenci proti nachlazení, dále při problémech hlasivek a řeči, ale rovněž při srdečních a oběhových problémech. Mírní bolesti, přináší potřebné uvolnění veškerého napětí v těle, vyvádí ze zmatků a též vyvolává naději i mnohá schůdná řešení.

TYGŘÍ OKO

Působí kladně při nervozitě a při nutnosti uklidnění.

CHRYSOPRAS

Doporučuje se nosit při potížích spojených s dospíváním. Dále má příznivý vliv na akné, kožní nemoci, růstové, srdeční a menstruační problémy a veškerá chronická onemocnění.

HYACINT

Tento kámen zeslabuje krvácení a napomáhá odstraňovat problémy s řečí. Podporuje umělecké nadání, souznění rozumu a srdce. Zpřístupňuje astrální svět, zbavuje duševního zmatku a právě tak chrání před strachem ze smrti.

ZELENÝ JASPIS

Navozuje kontakty s přírodou, pomáhá překonávat fóbie, zejména klaustrofóbii, dává odvahu říkat pravdu, umožňuje překonávat samotu, tiší bolesti a probouzí léčitelské i samoléčitelské schopnosti.

NEFRIT

Nefrit by měl ulehčovat při bolestech, otocích a chronické bronchitidě, při chorobách močového měchýře, střev i při ledvinových potížích. Přináší naději a zdárné řešení problémů.

banner-colored-stones-600x315.png

BERYL

Pomáhá při kašli, sexuálních problémech i chorobách nechutenství. Má příznivý vliv na úpravu stravovacího režimu, na močové cesty a vyměšování, na kožní problémy v pubertě. Hodí se pro ty, kdo se rozhodli nebo jsou nuceni držet nějakou dietu, neboť její účinky podporuje a zvýrazňuje. Navozuje touhu po svobodomyslnosti a nezávislosti.

HEMATIT

Zlepšuje metabolismus a tlumí nebojácnost. Příznivě působí na vyjadřování, posiluje imunitu. Zlepšuje traumatické stavy, rozpouští hněv, dodává odvahu i autoritu. Navozuje směrování energie k cíli, dopomáhá k větší koncentraci a schopnosti plánovat.

CHALCEDON

Chalcedon může příznivě působit při srdečních chorobách, na psychosomatické potíže i na veškeré ženské nemoci. Doporučuje se tomu, kdo trpí hrůzostrašnými sny a nespavostí.

Kupte si knihu o léčivých vlastnostech drahých kamenů

Léčivé kameny (Sigrid E. Günterová) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

VIDEO: Léčivé kameny a minerály

Zdroj obrázku: SXC.hu