Domů Drahé kameny Sugilit – fialový drahý kámen

Sugilit – fialový drahý kámen

4106
1
Sdílejte
Rate this post

sugilitSugilit je jedním z hlavních kamenů lásky, který přivádí na Zemi energii fialového záření. Zosobňuje duchovní lásku a moudrost. Otevírá všechny čakry přívalu lásky a současně je uvádí do vzájemné rovnováhy. Umožňuje spojení s duchovním vědomím a vyvolává schopnost dálkového pozorování. Sugilit působí uceleně a hladce. Barvy jsou fialové s nádechem do červena v kombinaci se šedou a černou, které vytváří skvrny.

Vliv sugilitu na zdraví

Na tělesné úrovni sugilit blahodárně působí na lidi trpící rakovinou, neboť dokáže citlivě odstraňovat duševní zmatky a potlačuje zoufalství. Vyhání z těla negativní energii a nabízí láskyplnou podporu, neboť do těla, mysli i ducha vnáší léčivou energii. Drahým kamenům je často připisována magická moc. Sugilit podle různých zdrojů pomáhá při psychických chorobách, tlumí epileptické záchvaty a pocity malichernosti, posiluje sebekontrolu. Je to silný regenerační kámen, čistí naše tělo před škodlivinami.

Léčebné využití: Mangan obsažený v sugilitu dokáže skvěle rozhánět bolesti hlavy stejně jako nepříjemné pocity všeho druhu. Léčí epilepsii a motorické problémy. Uvádí do souladu nervy a mozek. Světle zbarvený sugilit čistí lymfatický a krevní systém.

Kam sugilit na těle umístit?

Podle potřeby; zejména na srdce nebo lymfatické žlázy. Při bolestech hlavy držte na čele. Chcete-li si ulevit od zoufalství, položte na třetí oko.

banner-colored-stones-600x315.png

Naleziště sugilitu

Klasické naleziště je v JAR v poušti Kalahari, Japonsku a malé naleziště je v Kanadě v Quebeku. Sugilit byl poprvé nalezen Japonsku ve 40.tých letech a na trh se dostává až v letech 70tých. Těží se poměrně krátce na malých nalezištích a bohužel žádné větší naleziště se zatím na tyto drahé kameny se neobjevila.

Sugilit na duševní úrovni

Sugilit, napomáhající odpuštění a potlačující nepřátelství, je velice užitečný kámen pro práci ve skupině, jelikož odstraňuje problémy, k nimž mezi lidmi dochází, a současně podporuje rozvoj láskyplné komunikace.

Na duševní úrovni působí blahodárně na „ztracené existence“ všeho druhu. Přináší pomoc lidem, kteří se necítí na této planetě doma, a také těm, které trápí paranoidní stavy nebo schizofrenie. Výborně pomáhá lidem postiženým autizmem, neboť usnadňuje uzemnění jejich duše do současné reality a překonávání problémů spojených s učením. Sugilit napomáhá pochopení vlivu mysli na tělo a nachází zdroje nerovnováhy.

Pěkné přívěšky ze sugilitu

Sugilit přívěsek stříbro extra LUPR200 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

VIDEO: Ukázka sugilitu

Zdroj obrázku: wikipedia.org

1 komentář

Comments are closed.