Domů Zajímavosti Jídlo se nyní nosí jako šperky – nosili byste to?

Jídlo se nyní nosí jako šperky – nosili byste to?

1373
0
Sdílejte
Rate this post

img-01-jidlo-jako-sperkyMáte chuť na pizzu, ale chcete držet dietu? Baví vás sushi, ale nemáte na něj chuť? Dejte si je například do uší! Ne, nezačali jsme módou úplně šílet! Pouze vám chci představit jednu fashion novinku. Japonský online obchod Hatanaka totiž prodává nevšední doplňky, jejichž design je zaměřen na jídlo, které běžně konzumujeme.

 

Hledáte nový šperk? A je libo vejce, slanina nebo párky?

Celý koncept je tak jedinečný, že se nad ním nelze nepozastavit. Pokud už se pro tento nápad nadchnete, nebo nad ním jen nevěřícně zakroutíte hlavou – určitě je to bizardnost, která je docela vtipná. Třeba čelenka ozdobená plátkem slaniny, která je z plastu, ale vypadá jako právě ukrojený kousek, je opravdu trošku neobvyklá a o to víc, když ji ještě zdobí mašle, která je také „slaninová“. Upřímně je to svým způsobem nechutné, ale zároveň i užitečné, potřebné pro zvláštní příležitosti (den otevřených dveří v masokombinátu, návštěva sushi baru, apod.).. Nicméně snažím se přijít na to, kam by si žena mohla vzít prstýnek s volským okem a trochou slaniny nebo dva párky na krk, vypadající jakoby jste je právě vybrali z pánve.

img-04-jidlo-jako-sperky

banner-colored-stones-600x315.png

Ovoce a sladké to zachraňují

Trochu méně nevšední, ale alespoň více snesitelné, jsou doplňky v podobě ovoce, dortů a zmrzlin. Třeba zmrzlina do uší skoro podporuje chutě na sladké nebo náušnice ve tvaru ukrojený melounu jsou na léto docela šik.

img-06-jidlo-jako-sperky

Nejhorší nakonec – sushi, které zdobí uši!

Asi nejhorším pojetím módního doplňku a bižuterie je rozhodně model ve tvaru sushi nebo mořské ryby. Tento druh jídla podle mého názoru opravdu na uši, krk nebo prst nepatří – alespoň ne v tak realistické podobě! No řekněte sami, líbí se vám to?

img-07-jidlo-jako-sperky

Zdroj obrázků: Hatanaka, Stylepantry.com, Heartymagazine.com